Internet Wrocław - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Internet Wrocław - Dostawca Internetu AirMAX z Wrocławia pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wrocław i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wrocław, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wrocławski.

światłowód Wrocław

Airmax Światłowód we Wrocławiu

Odkryj bezprzewodowy światłowód AirFiber – Internet światłowodowy we Wrocławiu bez limitu danych i kłopotliwego okablowania, ultraszybki bez względu na ilość podłączonych urządzeń.

Światłowód na terenie całego miasta Wrocław zapewnia firma Airmax – dostawca Internetu działający na Dolnym Śląsku od wielu lat. Internet światłowodowy układany jest trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). To właśnie ta ostatnia technika umożliwia uzyskiwanie prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb bez stosowania infrastruktury kablowej.

Bezprzewodowy Internet światłowodowy AirFiber pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami standardowego światłowodu, nie martwiąc się o uszkodzenie przewodów (których naprawa często trwa tygodniami) czy nieestetyczny wygląd budynku. Światłowód jest bezproblemowy w samodzielnym montażu i odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Innowacyjny router Airmax Fiber umożliwia podłączenie do sieci dużej ilości urządzeń bez wpływu na komfort korzystania z Internetu. Szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, za to z pełną kontrolą wydatków? Wybierz Internet prepaid (na kartę), który również dostępny jest we Wrocławiu.

Światłowód Wrocław
Internet Wrocław

Na terenie Wrocławia zasięg usług sieci Airmax obejmuje dzielnice:

Bartoszowice
Biskupin
Borek
Brochów
Gaj
Grabiszyn
Grabiszynek
Gądów Mały
Jeżmanowo
Klecina
Kleczków
Kozanów
Krzyki
Księże Małe
Kuźniki
Kłokoczyce
Lipa Piotrowska
Marszowice
Maślice
Muchobór Mały
Muchobór Wielki
Nadodrze
Nowy Dwór
Opatowice
Oporów
Ołbin
Ołtaszyn
Partynice
Pawłowice
Pilczyce
Polanowice
Południe
Poświętne
Przedmieście Oławskie
Psie Pole
Rakowiec
Ratyń
Różanka
Sobowice
Sołtysowice
Stabłowice
Strachowice
Swojczyce
Szczepin
Sępolno
Tarnogaj
Wojnów
Zakrzów
Zalesie
Zgorzelisko
Żar
Żerniki

Internet Airmax we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach dostarczany jest przy użyciu różnych technologii

W ramach różnych sposobów podłączenia się do sieci Airmax wyodrębnia się łącza światłowodowe, pozwalające uzyskiwać prędkości kilkuset Mb i więcej przy zastosowaniu urządzeń w standardzie 10 Gb. Prócz łącz światłowodowych dostępne są także opcje podłączenia bezprzewodowego. W ramach tego typu podłączenia dostępne są trzy podstawowe ultra szybkie technologie dostępowe. Pierwsza z nich to podłączenie w oparciu o urządzenia pracujące w technologii 802.11n pozwalające na uzyskiwanie prędkości 450 Mb. Łącza tego typu charakteryzują się brakiem jakiekolwiek limitu ilości przesyłanych danych, pełną stabilnością niezależenie od warunków atmosferycznych, bardzo dużą niezawodnością oraz brakiem efektu wieczoru (typowe zjawisko występujące w sieciach kablowych, wyraźnego zwalniania pracy sieci w godzinach wieczornych).

Drugą z proponowanych technologii podłączeń jest standard 802.11ac, pozwala on na przesyłanie danych z prędkościami większymi niż 1000Mb (1 Gb) przy zachowaniu wszystkich zalet wcześniejszego systemu. Trzecim sposobem podłączenia jest standard 802.11ad pracujący z prędkością 7000 Mb (7Gb), standard ten posiada wszystkie zalety wcześniejszych rozwiązań oraz dodatkowo pozwala na znaczne zwiększenie prędkości. Przepustowości rzędu kilku Gb pozwalają na płynną pracę z plikami multimedialnymi najwyższych dostępnych rozdzielczości i jakości obrazu oraz dźwięku

image/svg+xml

Symetryczny Internet we Wrocławiu dla firm z gwarancją pasma, SLA i globalnym IP w cenie

Airmax Internet SLA z gwarancją pasma to usługa dedykowana najbardziej wymagającym użytkownikom, których aktywność w sieci nie ogranicza się jedynie do sprawdzania poczty czy przeglądania stron www. Bez dodatkowych opłat zyskujesz gwarancję, że usługa będzie dostępna i świadczona na najwyższym – deklarowanym w umowie poziomie przez cały okres współpracy. A to zaledwie początek korzyści...

1. Niezobowiązujący okres testowy

Przekonaj się, czy nasze deklaracje znajdują odbicie w praktyce. Na dobry początek proponujemy Ci bezpłatny, dwutygodniowy okres testowy. Po tym czasie możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Nie wymagamy podpisywania umowy przedwstępnej ani innej. Po prostu zamawiasz, testujesz i po 2 tygodniach podejmujesz decyzję – podłączenie Internetu Airmax czy rezygnacja z usługi. Dotrzymujemy słowa. Mamy wielką nadzieję, że zostaniesz z nami na bardzo długo.

2. Pełny zasięg niezależnie od lokalizacji

Nasz Internet jest zawsze dostępny i stabilny nawet w najtrudniejszych lokalizacjach. Także tam, gdzie inni operatorzy mają problem z dostarczeniem usługi. Parametry łącza w Twojej lokalizacji określać będzie pisemna umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (SLA). Nie musisz się martwić o ciągłość działania Internetu, a tym samym o funkcjonowanie Twojego biznesu.

3. Błyskawiczne podłączenie

Zastanawiasz się, czy Internet Airmax można podłączyć w Twojej firmie, domu czy mieszkaniu? W przeszłości inni operatorzy mieli z tym problem? My nie. Zapewniamy dostawę usługi do dowolnego, wskazanego przez Ciebie budynku, lokalu lub pomieszczenia oraz błyskawiczne podłączenie Internetu, aby Twój biznes nie ucierpiał z powodu przestoju. Pracujemy 24h/7/365. W dowolnym, dogodnym dla Ciebie terminie możemy przyjechać, by wdrożyć usługę.

4. Kompleksowe wsparcie techniczne

Internet w Twojej firmie musi być nie tylko dostępny, ale również szybki i niezawodny. Dlatego na wypadek jakichkolwiek problemów z działaniem lub korzystaniem z naszych usług, możesz zawsze liczyć na błyskawiczne i kompetentne wsparcie naszych inżynierów. Masz na to gwarancję SLA (Service Level Agreement). Służymy pomocą od momentu złożenia zamówienia, przez etap podłączania i uruchomienia usługi, po cały okres użytkowania Internetu. Jeśli masz pytanie, po prostu zadzwoń. Odpowiemy, doradzimy, pomożemy. Czas maksymalnej reakcji na każde zgłoszenie określa umowa.

5. Wysokie transfery 10 Gb+

Dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe oraz ultra niski ping w Polsce, Europie, Ameryce i reszcie świata, możemy zapewnić naszym Klientom rekordowo wysokie transfery. W efekcie cieszysz się prędkościami pobierania i wysyłania danych na poziomie nawet 10 Gbit/s (i więcej). Dzięki temu Twoja aktywność w Internecie jest komfortowa i bezproblemowa - niezależnie od tego, co chcesz zrobić: otworzyć stronę www, pobrać duży plik, wysłać maila z wieloma załącznikami, odtworzyć video czy zorganizować konferencję online z partnerami z różnych stron świata.

6. Gwarancja SLA i symetryczne łącze

Najwyższą stabilność i stałą dostępność łącza oraz niezmiennie wysoki standard świadczenia usługi przez cały okres współpracy masz zagwarantowane w pisemnej umowie SLA (Service Level Agreement). Proponujemy komfortowe łącze symetryczne z gwarantowanym pasmem dla Twojej firmy. Większość ofert rynkowych dotyczy łączy asymetrycznych z ograniczoną prędkością wysyłania danych. Z Internetem Airmax prędkości wysyłania i odbierania danych są zawsze równe. Dodatkowo, w cenie usługi, otrzymujesz globalny adres IP. Wszystko po to, aby korzystanie z firmowego Internetu było jeszcze wygodniejsze i bardziej bezpieczne.

Jeśli zależy Ci, żeby firmowy Internet działał zawsze bez zarzutu i odpowiadał na Twoje biznesowe wyzwania, już dzisiaj przetestuj Airmax Internet SLA z gwarancją pasma, umową SLA i globalnym IP w pakiecie. Skontaktuj się z nami.

Użytkownicy polecają nas - Internet Wrocław !

Klienci są dla naszej firmy najważniejsi. Dlatego pragniemy, żeby czas spędzony z nami był dla nich wartościowym doświadczeniem. Pragniemy, aby oferowane usługi gwarantowały najwyższej klasy rozrywkę, a nasza kadra była zawsze przyjazna, empatyczna i kompetentna. Napawa nas dumą, że użytkownicy dostrzegają i doceniają nasze wysiłki oraz polecają nas innym. I możemy to udowodnić! Wasze rekomendacje są dla nas najbardziej wiarygodną informacją zwrotną i najmocniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - bezcenną wizytówką firmy. Musicie też wiedzieć, że każda, otrzymana uwaga jest dla nas ważna, więc zostaje poddana analizie i służy do ciągłego ulepszania jakości usług internet Wrocław. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym darzycie naszą firmę od tylu lat.

Ulice we Wrocławiu objęte zasięgiem Internetu od AirMax:

Balladyny
Brücknera
Bzowa
Cybulskiego
Drukarska
Dyrekcyjna
Gwiaździsta
Inowrocławska
Jastrzębia
Jaworowa
Jemiołowa
Jęczmienna
Karkonoska
Kochanowskiego
Kolejowa
Kreślarska
Krzywoustego
Księcia Witolda
Księgowa
Kwaśna
Kłosna
Lubuska
Lwowska
Makowa
Mielecka
Mieszczańska
Modlińska
Monterska
Odkrywców
Orla
Owsiana
Ołowiana
Pereca
Podróżnicza
Pretficza
Prosta
Pułaskiego
Radosna
Różana
Sanocka
Skwierzyńska
Smolecka
Sobieskiego
Sokola
Sokolnicza
Stalowa
Stysia
Szczęśliwa
Sztabowa
Trzemeska
Wysoka
Mennicza
Nowa
Wyścigowa
Zaolziańska
Zdrowa
Ziemowita
Dobra
pl. Borna
pl. Grunwaldzki
pl. Społeczny
pl.Wróblewskiego
Łąkowa
Gwarna
Zelwerowicza
Łączności
Ślusarska
Ślężna
Żelazna
Żytnia

i inne.

Internet światłowodowy AirMax to także możliwość korzystania z serwisów multimedialnych takich jak telewizja internetowa w różnych dostępnych pakietach. Internet TV można zakupić poprzez jednego z wielu dostępnych w sieci serwisów, każdy taki pakiet od dostawcy multimediów zawiera różną ilość programów oraz dostępnych treści, zawsze przed zakupem warto sprawdzić u danego usługodawcy regulamin, będzie tam informacja o pakietach, ilości miesięcy, ilości kanałów oraz aktualnej promocji. Ultra szybki pakiet Airmax to nie tylko wysoki upload czy download, ale także bardzo wysoka stabilność usług, nie spotykana w rozwiązaniach typu internet mobilny np. lte. Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty multimedialnej takiej jak facebook, youtube sprawdź naszą ofertę, zadzwoń a otrzymasz dużo więcej informacji. Pamiętaj aby w celu uzyskiwania prędkości powyżej 100Mb zaopatrzyć się w odpowiedni router z portem 1000 Mb albo wyższym.


AirMax to Internet światłowodowy, będący szybszą, stabilniejszą, nowocześniejszą i wygodniejszą w obsłudze alternatywą dla tradycyjnych łączy. Innowacyjna technologia jest gwarancją niezawodnego i ultra szybkiego Internetu, a stały rozwój sieci światłowodowej pozwala na dostarczanie usługi do coraz większej ilości domów, mieszkań i firm – we Wrocławiu i w całej Polsce.

Dlaczego oferta Internetu Airmax jest tak atrakcyjna?

  • Pobierasz i wysyłasz dane z zawrotną prędkością, bez względu na ilość i rozmiar plików. Swobodnie korzystasz z Internetu, pobierasz i wysyłasz duże (nawet kilkugigabajtowe) załączniki w kilkanaście sekund, oglądasz filmy w najwyższej jakości 4K i prowadzisz video rozmowy jakbyś rozmawiał przez telefon.
  • Cechą charakterystyczną usługi jest maksymalna stabilność. Oznacza to, że połączenia utrzymują się zawsze na tym samym poziomie, a wszyscy użytkownicy, niezależnie od ich liczby, korzystają z Internetu z jednakową prędkością.
  • Na jakość usługi nie mają wpływu zakłócenia elektromagnetyczne czy niesprzyjające warunki pogodowe. Internet, telewizja czy telefon działają bez przeszkód, mimo wiatru, zamieci śnieżnej, burzy czy ulewy.
  • Kluczową zaletą usługi jest jej bezawaryjność. Sygnał nie przechodzi przez dodatkowe urządzenia, więc droga, którą ma do przebycia, jest ograniczona do minimum.
  • Masz pewność, że korzystasz z nowoczesnej, ciągle rozwijanej usługi, opartej na jednym z największych, współczesnych odkryć technologicznych.
  • Nasza oferta jest ciągle rozwijana. Jeśli Twoja miejscowość bądź ulica nie są jeszcze w zasięgu naszej usługi, to zapewne wkrótce do nich dotrzemy.
  • Internet AirMax umożliwia swobodne korzystanie z multimediów (m.in. z telewizji internetowej) w różnych pakietach.
  • Dostawcą usługi jest sprawdzona, polska marka, która na rynku telekomunikacyjnym (w tym również we Wrocławiu) działa od wielu lat, dostarczając Internet światłowodowy i wykorzystujący inne technologie, telewizję internetową, telefon oraz multimedia dla biznesu i osób prywatnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usługi oraz do sprawdzenia listy dzielnic we Wrocławiu, objętych jej zasięgiem. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania, śmiało – napisz do nas. Z przyjemnością doradzimy.


Internet Wrocław i okolice: Miejscowości z okolic Wrocławia objęte zasięgiem sieci AirMAX:

Internet powiat wrocławski:


W ciągu ostatniej dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla osób w każdym wieku czymś tak normalnym, że trudno dzisiaj chociażby wyobrazić sobie naukę lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z siecią poprzez światłowód Wrocław, zapewniona jest prosta komunikacja ze światem, transfer materiałów albo rozwijanie talentów. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Wrocław. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta oraz od wdrożonej infrastruktury sieciowej. Zwykle osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka opcja ma dużą szansę sprostać ich specyficznym wymaganiom. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej oferty internet Wrocław – Airmax umożliwia każdemu błyskawiczny i trafiony dobór spersonalizowanej oferty z uwzględnieniem konkretnej lokalizacji – także dla miejscowości Wrocław. Co więcej istnieje możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu trwania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u różnych firm.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi świadczymy na obszarze miejscowości Wrocław. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o ogromnej przepustowości, a także telewizję internetową oraz telefonię internetową. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty internet Wrocław dla każdego klienta - bezpłatnie. Możesz wypowiedzieć umowę w każdej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują standardowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Nasi klienci mają zapewnione również: bezpłatny multiroom, jakość HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci internet Wrocław, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów międzykrajowych.

Internet dla graczy we Wrocławiu

Przykładowa rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w której jednoczęśnie może grać kilkadziesiąt osób, to łącze o prędkości 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. Jest to znacznie niżej niż najwolniejsza oferta naszego Internetu. Im szybszy masz jednak Internet, tym mniejsza szansa, że inni użytkownicy zakłócą Twoją grę przez pobieranie plików, oglądanie filmów online lub sprawdzanie poczty, które potrafi chwilowo spowolnić łącze i zwiększyć ping. Poza innymi osobami obciążającymi w danym momencie łącze, spadku płynności w grach online doświadczyć można przez aktualizacje systemu lub programów na komputerze. Im szybsze łącze wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś zakłóci rozrywkę online.

Internet dla graczy w Airmax to nie tylko wysokie szybkości pobierania i wysyłania danych, ale przede wszystkim stabilny ping. Ping w Airmax nie jest zależny od obciążenia sieci tak jak w sieci komórkowej i internecie LTE. Stabilne łącze i brak przerw w dostępności internetu minimalizują ryzyko rozłączenia w trakcie prowadzonej rozgrywki.

Internet to technologia, bez której obecnie trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Potrzebujemy go do pracy, nauki, zakupów i spędzania wolnego czasu. Jesteś mieszkańcem Wrocławia i szukasz najlepszej oferty Internetu w Twoim mieście? Internet światłowodowy od Airmax to nowoczesna usługa, która zapewni Ci nieograniczony dostęp do sieci, kiedy tylko będziesz potrzebował. Stabilne łącze oraz prędkość do 1 Gb/s wprowadzają nową jakość wśród usług internetu stacjonarnego we Wrocławiu. Wybierz internet Airmax - zapewnij sobie swobodny dostęp do bieżących informacji i najlepszej rozrywki!

Internet symetryczny – czym jest? Czy Internet symetryczny jest dostępny w miejscowości Wrocław?

Łącze symetryczne - światłowód Wrocław (czy też Internet symetryczny) jest takim typem łącza internetowego, w którym gwarantowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są identyczne. Na ogół łącze symetryczne bazuje na technologii światłowodu. Dlatego można też spotkać się z pojęciem ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Przykładowo, oferta operatora to Internet symetryczny 300 Mb/s. Oznacza to, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Obiecywane przez dostawcę Internetu parametry mogą okazać się w praktyce odrobinę inne, ale nie powinny być to istotne różnice. Z tego względu należy przed podjęciem decyzji koniecznie poznać warunki techniczne i zapisy w umowie.

Internet symetryczny to optymalne rozwiązanie dla użytkowników wysyłających bardzo dużo plików.

Internet symetryczny w miejscowości Wrocław dostarcza polska firma Airmax.

Super szybki, nielimitowany Internet Wrocław to brak zmartwień uploadem i downloadem, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do łącza mobilnego, zyskujesz super szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz filmowe i serialowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki w nieograniczonych ilościach - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download danych. Airmax to doskonała opcja Internetu dla całej rodziny oraz dla biznesu. Korzystanie z niego jest możliwe w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Poczuj różnicę - wystartuj z super szybkim Internetem Airmax w miejscowości Wrocław. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Hilary

Z Internetem Airmax internet jestem związany już od niespełna 4 lat, więc raczej mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, świadczy usługi na dobrym i co bardzo ważne - równym poziomie. Prędkość tranferu określona w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości usługi Internet Wrocław, czyli jak najbardziej ok. Polecam każdemu.

Feliks

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie epidemii. Światłowód wdrożono sprawnie - bez zbędnych kabli i przekopów. Największe zalety to wysoka przepustowość i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i znająca się na rzeczy obsługa. Śmiało mogę polecić Airmax internet Wrocław.

Żaneta

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax internet przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Zyskaliśmy mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi światłowód Wrocław, jak i Airmax jako firmę.

Bożena

Godny zaufania operator światłowód Wrocław. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście serwis Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu.

Emanuel

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax internet Wrocław.

Janina

Korzystam z usług Airmax internet już od ponad 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani czekać na wolny termin (internet Wrocław). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i i nic więcej. Łącze działa zgodnie z umową, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dokupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Katarzyna

Minęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez przerw - internet Wrocław. Popularni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam.

Jarosław

Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą klienta. Nie to co na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z konsultantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa Internet Wrocław działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam.

Rozalia

Z Internetem Airmax internet mam kontakt już od 4 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Awaryjność zerowa, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania łącza Internet Wrocław, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.

Bożena

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w covidowych czasach. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet Wrocław.

Sylwia

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax internet z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Wielkie podziękowania za mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę światłowód Wrocław, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Adrian

Fantastyczny dostawca usług internetowych światłowód Wrocław. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.

Agnieszka

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax internet Wrocław.

Berenika

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani rezerwować terminu (internet Wrocław). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wszystko. Łącze działa płynnie, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi kupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Miłosz

Upłynęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia - internet Wrocław. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam.

Bogumił

Od pierwszego dnia współpracy spotykamy się z komunikatywną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Połączenie Internet Wrocław działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam.

Ryszard

Z Internetem Airmax internet mam kontakt już od 4 lat, więc uważam, że mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Awaryjność zerowa, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do działania łącza Internet Wrocław, czyli super. Oczywiście polecam.

Radosław

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet Wrocław.

Elwira

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax internet z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę światłowód Wrocław, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Feliks

Zaufany operator światłowód Wrocław. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował łącze. Mając wcześniej internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam.

Marek

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax internet Wrocław.

Lucyna

Korzystam z usług Airmax internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin (internet Wrocław). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym dużym mieszkaniu.

Marian

Upłynęło już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu - internet Wrocław. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam.

Bronisław

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Połączenie Internet Wrocław działa tak, jak powinna i bardzo szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić.

Otylia

Z Internetem Airmax internet mam styczność już od niemal 3 lat, więc uważam, że mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - identycznym poziomie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do działania łącza Internet Wrocław, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić.

Michalina

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w tej pandemicznej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Największe zalety to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet Wrocław.

Dominik

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax internet przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci naszych rozwiązań. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługi światłowód Wrocław, jak i Airmax jako firmę.

Olgierd

Zaufany dostawca internetu światłowód Wrocław. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam.

Weronika

Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax internet Wrocław.

Stefania

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani z nikim umawiać się (internet Wrocław). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i gotowe. Wszystko działa bezproblemowo, nie ma zacięć. Super zalecono mi wybrać router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Ireneusz

Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu - internet Wrocław. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.

Ludwik

Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze Internet Wrocław działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam.

Alina

Z usługą Airmax internet mam styczność już od niespełna 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi Internet Wrocław, czyli jak najbardziej ok. Śmiało mogę polecić.

Beata

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w czasie pandemicznych ograniczeń. Internet podłączono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet Wrocław.

Krystyna

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax internet w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Dzięki temu, teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno rozwiązania technologiczne światłowód Wrocław, jak i Airmax jako firmę.

Maria

Profesjonalny dostawca internetu światłowód Wrocław. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Mam limit 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział pomocy technicznej Airmax bardzo szybko zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował łącze. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu.

Dawid

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax internet Wrocław.

Krystyna

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę ani dzwonić i umawiać się (internet Wrocław). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dobrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym dużym mieszkaniu.

Gabriel

Upłynęło już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez przerw - internet Wrocław. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to w 100% polecam. Pozdrawiam.

Norbert

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa Internet Wrocław działa idealnie i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam.

Regina

Z Internetem Airmax internet mam kontakt już od prawie 5 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości Internet Wrocław, czyli super. Ja polecam.

Konrad

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet Wrocław.

Michalina

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax internet ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Teraz działa u nas ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze światłowód Wrocław, jak również samą firmę.

Emil

Rewelacyjny dostawca usług internetowych światłowód Wrocław. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transfer. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Śmiało mogę polecić.

Jowita

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax internet Wrocław.

Ludwik

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin (internet Wrocław). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.

Kazimiera

Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów - internet Wrocław. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.

Lucyna

Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze Internet Wrocław działa ok i bardzo szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam.

Bartłomiej

Z usługami Airmax internet mam styczność już od niemal 4 lat, więc uważam, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na bardzo dobrym i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nie mam żadnych uwag, nie licząc przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do działania łącza Internet Wrocław, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Polecam.

Aneta

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w covidowych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i wyjątkowo niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet Wrocław.

Anita

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax internet w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem mieliśmy Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Teraz mamy mega szybki Internet. Po 30 dniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno Internet światłowód Wrocław, jak również Airmax jako firmę.

Hilary

Rzetelny operator światłowód Wrocław. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu UPC to zmiana na plus nie do opisania. Śmiało mogę polecić.

Szymon

Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały krótko. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługę Airmax internet Wrocław.

Adrianna

Korzystam z usług Airmax internet już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu (internet Wrocław). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu.

Dagmara

To już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń - internet Wrocław. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.

Ludwik

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze Internet Wrocław działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Stefania

Z usługami Airmax internet mam styczność już od niemal 2 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - równym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości Internet Wrocław, czyli w porządku. Naprawdę polecam.

Olga

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tej pandemicznej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet Wrocław.

Monika

Do naszej firmy wybraliśmy łącza Airmax internet w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Wdrożono u nas super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne światłowód Wrocław, jak również firmę Airmax.

Czesław

Zaufany dostawca usług internetowych światłowód Wrocław. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował transmisję. Mając w przeszłości internet domowy Netia to nie ma co nawet porównywać. Polecam.

Danuta

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax internet Wrocław.

Marek

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu (internet Wrocław). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach.

Roman

Minęło już kilkanaście miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń - internet Wrocław. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam.

Daniel

Od początku współpracy spotykam się z bezproblemową i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z maszynami. Usługa Internet Wrocław działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Polecam.

Hubert

Z firmą Airmax internet jestem związany już od prawie 5 lat, więc myślę, że mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - niezmiennym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do szybkości działania Internet Wrocław, czyli rewelacja. Naprawdę polecam.

Jadwiga

Dzięki Airmax posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna obsługa. Polecam Airmax internet Wrocław.

Natasza

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax internet w związku ze wzrostem zapotrzebowania na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno łącze światłowód Wrocław, jak również samą firmę.

Justyna

Zaufany dostawca usług internetowych światłowód Wrocław. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – super. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział techniczny Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu.

Wacław

Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax internet Wrocław.

Remigiusz

Korzystam z Internetu Airmax internet już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin (internet Wrocław). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Janusz

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń - internet Wrocław. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam.

Aneta

Od momentu podpisania umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Usługa Internet Wrocław działa super i odpowiednio szybko – zgodnie z ustaleniami. Ja polecam.

Stella

Z usługami Airmax internet jestem związany już od ponad 3 lat, więc raczej mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy określona w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awarii od początku, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości usługi Internet Wrocław, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.

Marzanna

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet Wrocław.

Diana

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax internet z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej mieliśmy Play, ale niestety popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Zyskaliśmy super szybki Internet. Po 30 dniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet światłowód Wrocław, jak również firmę Airmax.

Sandra

Idealny operator światłowód Wrocław. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu sprawdził źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam.

Eliza

Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax internet Wrocław.

Ludwik

Korzystam z Internetu Airmax internet już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin (internet Wrocław). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju.

Jakub

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają bezproblemowo. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń - internet Wrocław. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy.

Michalina

Od dnia zawarcia umowy firma zaskakuje nas życzliwą i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa Internet Wrocław działa ok i odpowiednio szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam.

Daniel

Z usługami Airmax internet mam kontakt już od niemal 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Zero reklamacji, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania łącza Internet Wrocław, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.

Ferdynand

Dzięki waszemu Internetowi mam bezproblemowe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono sprawnie - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa klienta. Oczywiście polecam Airmax internet Wrocław.

Jarosław

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax internet przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Podłączono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi światłowód Wrocław, jak i Airmax jako firmę.

Ilona

Profesjonalny operator światłowód Wrocław. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Mam limit 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niemal natychmiast sprawdził nieprawidłowości i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu UPC to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu.

Bolesław

Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam dostawcę Airmax internet Wrocław.

Ludwik

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin (internet Wrocław). Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.

Celina

Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw - internet Wrocław. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.

Judyta

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa Internet Wrocław działa tak, jak powinna i zaskakująco szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić.

Mariusz

Z usługą Airmax internet jestem związany już od niemal 4 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nie mam żadnych uwag, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania łącza Internet Wrocław, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Polecam każdemu.

Lidia

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tej pandemicznej rzeczywistości. Internet podłączono szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i zaskakująco niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet Wrocław.

Bartłomiej

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax internet w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze współpracowaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax internet. Zyskaliśmy ultra szybki Internet. Po około miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno usługi światłowód Wrocław, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.

Ewelina

Rzetelny operator światłowód Wrocław. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował Internet. Posiadając do tej pory internet w domu UPC to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu.

Jowita

Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od 4 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały krótko. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługę Airmax internet Wrocław.

Borys

Korzystam z usług operatora Airmax internet już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin (internet Wrocław). Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Michał

To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Ani razu nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają szybko. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemów - internet Wrocław. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam.

Marcin

Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa Internet Wrocław działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Oczywiście polecam.

Róża

Z usługą Airmax internet mam kontakt już od 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nic się nie psuje, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi Internet Wrocław, czyli ok. Śmiało mogę polecić.

Rafał

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet Wrocław.

Weronika

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax internet w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej współpracowaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax internet. Mamy teraz super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze za darmo. To się nazywa troska o klienta. Oczywiście polecam – zarówno usługi światłowód Wrocław, jak i firmę Airmax.

Feliks

Fantastyczny dostawca usług internetowych światłowód Wrocław. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.

Aneta

Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax internet Wrocław.

śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie