Airmax Internet Strugi: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Strugi - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Strugi i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Strugi, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieluński.

światłowód Strugi

Airmax Światłowód Strugi bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Strugi.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Strugi. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na osiąganie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe profity w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu sieci kabli po prostu nie ma, a przecież naprawienie okablowania na ogół trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Strugi, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Strugi
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie