Dzierżawa łącza

Dzierżawa łącza polega na udostępnieniu Klientowi stałego dedykowanego łącza telekomunikacyjnego o określonych parametrach transmisji sygnału, pomiędzy dwoma, lub więcej, punktami sieci telekomunikacyjnej.

Oferujemy możliwość dzierżawy łącz cyfrowych w szerokim zakresie przepływności (od 64 kbit/s do 1 Gbit/s). Istnieje także możliwość dzierżawy radiolinii z węzła AirMAX do interesującego Państwa punktu oddalonego do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu kilometrów.

Dla każdej dzierżawy oferujemy do wyboru różne poziomy SLA. Dzierżawa łącza pomiędzy punktami z zapewnioną gwarantowaną jakością transmisji i przepustowością, w oparciu o kanał dedykowany dla Klienta. Minimalne opóźnienia (RTT) i bezpieczeństwo transmisji. Udostepniamy niezawodną transmisję dla usług wymagających wysokiej klasy parametrów jakości. Przekazujemy transparentny, bezpieczny i bezawaryjny kanał łączności pomiędzy lokalizacjami. Nadzór nad teletransmisją 24h/dobę przez wyspecjalizowaną grupę inżynierów.

Korzyści z posiadania bezpośredniego i stałego połączenia dzierżawionego:

  • możliwość połączenia oddziałów Twojej firmy łączem stałym w dowolnej lokalizacji i o dowolnej przepływności
  • bezpieczeństwo transmitowanych danych
  • przy wykorzystywaniu łączy do transmisji danych nie ma ograniczeń co do używanych protokołów, ilości przesyłanych danych i czasu zestawianych sesji
  • możliwość budowy własnych sieci transmisji danych oraz integracji lokalnych sieci komputerowych

Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź zasięg sieci AirMAX, lub złóż zapytanie: biuro@airmax.pl

Testowanie prędkości łączy wymaga zapewnienia dostępu do sieci na używanym urządzeniu i odbywa się za pośrednictwem strony www. Prędkość Internetu może różnić się w czasie, co oznacza, że wyświetlane rezultaty będą nieco inne w poszczególne dni. Test prędkości łącza można przeprowadzić z wykorzystaniem różnych rozwiązań. Kwestią priorytetową powinno być dla Ciebie to, czy znaleziony test prędkości łącza generuje wyniki prawdziwe.

Speed Test można wykonać, używając Wi-Fi, lecz w takich okolicznościach istnieje ryzyko otrzymania nie w pełni rzetelnych rezultatów.

Z tego powodu optymalnym rozwiązaniem jest przeprowadzanie testu prędkości łącza nawiązując połączenie z siecią za pomocą kabla Ethernet – oczywiście tylko w przypadku, gdy posiadamy taką opcję.

Poprawny rezultat to rezultat z jak najmniejszą ilością przekłamań.