Airmax Internet Pielaszkowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Pielaszkowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pielaszkowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pielaszkowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat średzki.

światłowód Pielaszkowice

Airmax Światłowód Pielaszkowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pielaszkowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Pielaszkowice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych zalet pod postacią: braku okablowania (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), rewelacyjnej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pielaszkowice, z łatwością podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Pielaszkowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie