Airmax Internet Idzikowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Idzikowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Idzikowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Idzikowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat namysłowski.

światłowód Idzikowice

Airmax Światłowód Idzikowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Idzikowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Idzikowice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkową wartość w formie: braku kabli (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Idzikowice, szybko podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Idzikowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie