Airmax Internet Żelazna - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Żelazna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Żelazna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Żelazna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Żelazna

Airmax Światłowód Żelazna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Żelazna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Żelazna. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych profitów pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Żelazna, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Żelazna
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie