Airmax Internet Szczepankowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Szczepankowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szczepankowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szczepankowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Szczepankowice

Airmax Światłowód Szczepankowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Szczepankowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Szczepankowice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych zalet pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Szczepankowice, nareszcie podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Szczepankowice
image/svg+xml
internet Szczepankowice

Airmax Internet Szczepankowice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie