Airmax Internet Wierzchownia: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wierzchownia - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wierzchownia i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wierzchownia, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat głogowski.

światłowód Wierzchownia

Airmax Światłowód Wierzchownia bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wierzchownia.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Wierzchownia. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe korzyści w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle trwa sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wierzchownia, łatwo podłączysz do sieci wiele urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Wierzchownia
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie