O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Nadziejów - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Nadziejów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Nadziejów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat nyski.

światłowód Nadziejów

Airmax Światłowód Nadziejów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Nadziejów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz całości zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe profity w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tego Internetu okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że serwis przewodu czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber, szybko można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w sieci + popularne multimedia

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do rozmaitych multimediów, jak np. TV w sieci – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie nabędziesz u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy sumiennie przeczytać regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, której nie spotkasz w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. social mediów, skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, posiadasz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla rodziny oraz dla firm. Działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij pracować z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Nadziejów. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Gierałcice Rynarcice Maciejowice Kępnica Wierzbie Goraszowice Ratnowice Lasocice Hajduki Czarnolas Rzymkowice Goszowice Bykowice Biskupów Prusinowice Wójcice Niwnica Korzekwice Podkamień Lipowa Konradowa Nowaki Ścinawa Nyska Puszyna Burgrabice Siestrzechowice Skorochów Ścibórz Pniewie Trzeboszowice Bednary Reńska Wieś Sowin Ujeździec Sidzina Lubiatów Regulice Pleśnica Włostowa Ulianówka Broniszowice Jasienica Dolna Suszkowice Domaszkowice Sławniowice Biechów Drogoszów Bodzanów Budzieszowice Radzikowice Okopy Makowice Śmieciak Jarnołtów Głuchołazy Frydrychów Mroczkowa Janowa Niesiebędowice Jodłów Kałków Bielice Piotrowice Nyskie Jędrzychów Siedlec Gościce Głębinów Lasowice Chróścina Wierzbięcice Koperniki Nadziejów Wilamowa Pakosławice Nowy Świętów Nieradowice Brzeziny Stary Grodków Smolarnia Białowieża Kijów Stara Jamka Śliwice Gryzów Mańkowice Korfantów Paczków Otmuchów Nowy Las Piechocice Rysiowice Goświnowice Myszowice Unikowice Starowice Ścinawa Mała Smolice Markowice Strobice Konradów Przydroże Wielkie Morów Wierzbno Sękowice Węża Biała Nyska Nysa Stary Paczków Kuźnica Ligocka Rączka Kubice Sarnowice Jasienica Górna Wyszków Śląski Kamienica Hanuszów Iława Malerzowice Małe Lisie Kąty Chałupki Charbielin Kuropas Ulanowice Grądy Wielkie Łąki Przechód Dobrzyków Kwiatków Skoroszyce Meszno Ogonów Buków Ligota Wielka Sadurczyce Łambinowice

W przeciągu minionych lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla osób w każdym wieku zjawiskiem na tyle powszednim, że ciężko współcześnie nawet wyobrazić sobie edukację i relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest permanentna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie rozmaitych rzeczy oraz rozwijanie wiedzy i talentu. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Nadziejów. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań użytkownika i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich unikatowym wymogom. To dlatego polecamy poznać naszą ofertę – Airmax oferuje klientom szybki i skuteczny dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym dla miejscowości Nadziejów. Ponadto zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u wiodących dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Nadziejów. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o bezkonkurencyjnej przepustowości, a ponadto kanały telewizyjne online i telefon stacjonarny. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Masz prawo zrezygnować w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują nieodpłatnie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Użytkownicy naszej sieci mogą również liczyć na nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie