Airmax Internet Racławiczki - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Racławiczki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Racławiczki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Racławiczki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat krapkowicki.

światłowód Racławiczki

Airmax Światłowód Racławiczki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Racławiczki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Racławiczki. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Racławiczki, z łatwością można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Racławiczki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie