Airmax Internet Wichernik: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Wichernik - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wichernik i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wichernik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wieluński.

światłowód Wichernik

Airmax Światłowód Wichernik bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wichernik.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wichernik. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści w formie: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wichernik, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Wichernik
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie