O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Nowy Świętów - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Nowy Świętów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Nowy Świętów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

światłowód Nowy Świętów

Airmax Światłowód Nowy Świętów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Nowy Świętów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wartość dodaną w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV online + różne multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przed Tobą dostęp do przeróżnych multimediów, jak np. TV online – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w jednym możesz zakupić u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed finalizacją transakcji obowiązkowo przeczytać regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Ciesz się superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Nowy Świętów. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Frydrychów Chałupki Domaszkowice Jodłów Śliwice Sękowice Rynarcice Sadurczyce Jędrzychów Białowieża Nysa Starowice Radzikowice Maciejowice Stary Grodków Piechocice Pakosławice Wyszków Śląski Lisie Kąty Podkamień Wierzbięcice Reńska Wieś Strobice Kwiatków Hajduki Budzieszowice Ścinawa Mała Burgrabice Łambinowice Ligota Wielka Ogonów Siestrzechowice Suszkowice Ulanowice Jasienica Dolna Śmieciak Sowin Koperniki Kuropas Chróścina Iława Niwnica Prusinowice Nowy Las Hanuszów Wierzbno Sławniowice Ujeździec Biała Nyska Sidzina Drogoszów Gościce Nadziejów Sarnowice Biskupów Bednary Piotrowice Nyskie Goszowice Pleśnica Ulianówka Bielice Jasienica Górna Lipowa Nieradowice Przydroże Wielkie Gierałcice Rysiowice Pniewie Bykowice Głębinów Biechów Lubiatów Nowaki Kuźnica Ligocka Wielkie Łąki Czarnolas Goświnowice Stary Paczków Kałków Ratnowice Stara Jamka Paczków Skorochów Broniszowice Konradów Wójcice Jarnołtów Ścinawa Nyska Kępnica Węża Puszyna Korfantów Rzymkowice Wierzbie Brzeziny Trzeboszowice Smolarnia Morów Otmuchów Włostowa Przechód Unikowice Wilamowa Myszowice Kubice Mańkowice Janowa Mroczkowa Kijów Niesiebędowice Ścibórz Konradowa Smolice Meszno Kamienica Siedlec Charbielin Gryzów Malerzowice Małe Regulice Lasocice Skoroszyce Rączka Głuchołazy Nowy Świętów Buków Grądy Korzekwice Bodzanów Makowice Markowice Lasowice Dobrzyków Goraszowice Okopy

W przeciągu niespełna kilkunastu lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego człowieka zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że ciężko w dzisiejszej rzeczywistości nawet wyobrazić sobie edukację albo rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przekazywanie plików oraz rozwijanie wiedzy i umiejętności. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Nowy Świętów. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od uruchomionej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich indywidualnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i trafny dobór najbardziej optymalnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – również dla miejscowości Nowy Świętów. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u zaufanych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Nowy Świętów. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o wielkiej przepustowości, a ponadto programy telewizyjne online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - w cenie usługi. Masz prawo wycofać się ze współpracy w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują dodatkowo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci zyskują również nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie