Segment MSP

Trudno jest funkcjonować i konkurować w świecie biznesu bez niezawodnych i prostych rozwiązań telekomunikacyjnych. Dostęp do internetu, telefonia, poczta elektroniczna czy hosting stron i aplikacji internetowych są niezbędne dla ciągłości biznesowej każdej firmy, niezależnie od branży i profilu działalności. Dostarczając naszym Klientom najwyższej jakości usługi informatyczne i telekomunikacyjne, pomagamy im zbudować przewagę nad konkurencją, jednocześnie upraszczając codzienną pracę.

AirMAX oferuje szeroki wachlarz zaawansowanych, a przy tym łatwych w użyciu usług, dostępnych zarówno pojedynczo, jak i w atrakcyjnych pakietach. Nasze łącza internetowe o gwarantowanej przepustowości pomogą Twoim pracownikom szybciej dotrzeć do ważnych informacji, w ten sposób oszczędzając czas i pieniądze.

Korzyści:

  • Kompletny zestawu niezbędnych rozwiązań na wyciągnięcie ręki
  • Zarządzanie wszystkimi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi przez jednego, rzetelnego partnera
  • Możliwość skupienia się na rozwoju firmy
  • Niezawodność i najwyższej klasy wsparcie za konkurencyjną cenę
  • Duże oszczędności i przewidywalne koszty

Prócz wielu produktów opracowanych specjalnie dla klientów biznesowych, w naszej ofercie znajduje się kilka prostych, lecz kluczowych usług, dedykowanych dla małych i średnich firm, które pozwalają zwiększyć skuteczność biznesu.

Do naszych najbardziej popularnych produktów i usług należą:

  • Dostęp do internetu: przystępne cenowo oraz szybkie łącza
  • Usługi transmisji głosu, oferowane w kompleksowych, atrakcyjnych pakietach razem z telefonią IP.
  • Monitoring IP i monitoring środowiskowy
  • Elastyczne usługi hostingu i przechowywania danych

Wybierz z naszej oferty usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb lub skontaktuj się z nami. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, którego priorytetem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług i pełnej satysfakcji z ich korzystania.

Dlaczego powinniście wybrać Airmax?

Przede wszystkim, jako operator telekomunikacyjny posiadamy najnowocześniejszą infrastrukturę i technologie, co pozwala nam na zapewnienie stabilnego i szybkiego dostępu do internetu oraz usług telekomunikacyjnych. Dodatkowo, nasza oferta jest bardzo elastyczna i dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Co oferujemy?

Dla małych i średnich firm mamy wiele interesujących usług. Oferujemy dostęp do internetu o wysokiej prędkości, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach, aby utrzymać się na rynku. Nasze usługi są dostępne zarówno w technologii światłowodowej, jak i radiowej, dzięki czemu możemy zaoferować dostęp do internetu w każdym miejscu. Nasze usługi możesz przetestować w ciągu bezpłatnego okresu testowego, możesz także sprawdzić ich parametry bezpłatnym narzędziem do pomiaru parametrów łącza takim jak speedomat.net

Dodatkowo, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, takie jak usługi VoIP, chmura obliczeniowa, backup danych oraz usługi hostingowe. Nasze rozwiązania są dopasowane do potrzeb każdej firmy, dzięki czemu zawsze dostarczamy optymalne rozwiązania.

W jaki sposób pomagamy naszym klientom?

Działamy na zasadzie partnerstwa z naszymi klientami. Nasza oferta jest elastyczna, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie korzystania z naszych usług, zapewniając kompleksową opiekę nad infrastrukturą telekomunikacyjną.

Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy i doradzenia w przypadku wszelkich problemów związanych z naszymi usługami. Dzięki temu nasi klienci zawsze mają pewność, że ich infrastruktura telekomunikacyjna działa bez zarzutu, a w przypadku problemów mogą liczyć na szybką i skuteczną pomoc.

Podsumowując

Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo, nasze usługi telekomunikacyjne są dla Ciebie. Zapewniamy stabilny i szybki dostęp do internetu oraz kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do indywidualnych potrzeb każdej firmy, a nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy i doradzenia.