O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Korzekwice - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Korzekwice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Korzekwice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Korzekwice

Airmax Światłowód Korzekwice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Korzekwice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe wartości w postaci: braku kabli (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku technologii tej okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu często zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber, szybko można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w sieci + popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych multimediów, jak np. TV w sieci – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie nabędziesz u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowaną ilość kanałów i różnorodne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed dokonaniem zakupu sumiennie przeanalizować regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, masz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez granic - na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla rodziny oraz dla Twoich pracowników. Bez problemu działa w każdym pokoju w domu czy w biurze. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Korzekwice. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Bielice Myszowice Jasienica Dolna Gościce Makowice Ratnowice Mańkowice Głuchołazy Nysa Brzeziny Lasocice Siestrzechowice Charbielin Janowa Reńska Wieś Jędrzychów Rynarcice Wilamowa Kamienica Nadziejów Białowieża Gierałcice Biała Nyska Budzieszowice Przydroże Wielkie Drogoszów Pniewie Meszno Maciejowice Śmieciak Biechów Buków Kuźnica Ligocka Biskupów Czarnolas Kuropas Ujeździec Sarnowice Jodłów Jasienica Górna Ligota Wielka Kałków Nowy Świętów Stary Grodków Korfantów Rysiowice Rzymkowice Skoroszyce Niesiebędowice Kubice Broniszowice Włostowa Sławniowice Pakosławice Kwiatków Suszkowice Gryzów Ścinawa Nyska Wyszków Śląski Ścibórz Stary Paczków Śliwice Grądy Sękowice Stara Jamka Chróścina Regulice Rączka Goszowice Kijów Bednary Smolice Trzeboszowice Sadurczyce Wierzbno Ścinawa Mała Piechocice Piotrowice Nyskie Niwnica Wierzbie Kępnica Sidzina Korzekwice Ulianówka Wierzbięcice Hanuszów Unikowice Ulanowice Starowice Koperniki Radzikowice Malerzowice Małe Dobrzyków Lipowa Siedlec Ogonów Goraszowice Mroczkowa Lasowice Prusinowice Konradów Hajduki Lubiatów Węża Chałupki Sowin Domaszkowice Wielkie Łąki Jarnołtów Lisie Kąty Nowaki Markowice Puszyna Nieradowice Łambinowice Strobice Burgrabice Frydrychów Nowy Las Konradowa Podkamień Goświnowice Bodzanów Skorochów Smolarnia Głębinów Pleśnica Okopy Przechód Bykowice Morów Paczków Otmuchów Iława Wójcice

W przeciągu zaledwie dekady nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego człowieka zjawiskiem na tyle powszednim, że niełatwo obecnie nawet wyobrazić sobie pracę i relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest skuteczna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przesyłanie rozmaitych rzeczy czy rozwijanie kwalifikacji. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, w tym także w miejscowości Korzekwice. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty i od pracującej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby niezorientowane w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która technologia sprosta ich jedynym w swoim rodzaju wymogom. Dlatego właśnie polecamy poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim szybki i skuteczny dobór naprawdę korzystnej usługi internetowej z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym dla miejscowości Korzekwice. Ponadto zyskujesz możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u czołowych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Korzekwice. W ramach współpracy zapewniamy światłowodowy internet symetryczny o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo programy telewizyjne online i telefon przez Internet. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - bezkosztowo. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w pakiecie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci mogą również liczyć na gratisowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie