Airmax Internet Różaniec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Różaniec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Różaniec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Różaniec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wrocławski.

światłowód Różaniec

Airmax Światłowód Różaniec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Różaniec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Różaniec. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety w postaci: braku okablowania (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może trwać sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Różaniec, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Różaniec
image/svg+xml
internet Różaniec

Airmax Internet Różaniec i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie