Airmax Internet Zębowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Zębowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zębowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zębowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat jaworski.

światłowód Zębowice

Airmax Światłowód Zębowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zębowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Zębowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tej technologii okablowania po prostu nie ma, a przecież serwis okablowania może zająć wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zębowice, szybko można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Zębowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie