Airmax Internet Piersna: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Piersna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Piersna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Piersna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat głogowski.

światłowód Piersna

Airmax Światłowód Piersna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Piersna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Piersna. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkową wartość w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Piersna, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Piersna
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie