Airmax Internet Czesławice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Czesławice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Czesławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Czesławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat ząbkowicki.

światłowód Czesławice

Airmax Światłowód Czesławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Czesławice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Czesławice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu sieci kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Czesławice, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Czesławice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie