Airmax Internet Dzikowiec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Dzikowiec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dzikowiec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dzikowiec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

światłowód Dzikowiec

Airmax Światłowód Dzikowiec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dzikowiec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Dzikowiec. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawa kabli czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dzikowiec, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Dzikowiec
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie