Airmax Internet Ogorzelec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Ogorzelec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ogorzelec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ogorzelec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kamiennogórski.

światłowód Ogorzelec

Airmax Światłowód Ogorzelec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ogorzelec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Ogorzelec. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkową wartość pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ogorzelec, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Ogorzelec
image/svg+xml
internet Ogorzelec

Airmax Internet Ogorzelec i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie