Airmax Internet Zmyślona: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Zmyślona - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zmyślona i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zmyślona, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieluński.

światłowód Zmyślona

Airmax Światłowód Zmyślona bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zmyślona.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Zmyślona. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zmyślona, łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Zmyślona
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie