Airmax Internet Wierzchosławice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wierzchosławice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wierzchosławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wierzchosławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat jaworski.

światłowód Wierzchosławice

Airmax Światłowód Wierzchosławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wierzchosławice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Wierzchosławice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wartość dodaną w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wierzchosławice, łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Wierzchosławice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie