Usługa AirDirect PLUS - z gwarantowaną przepływnością i stałymi adresami IP

Usługa AirDirect+ ze stabilnym transferem bezpośrednio z magistrali światłowodowej.
Duże przepływności zarówno dla uploadu jak i downloadu danych, możliwość pełnej redundancji łącza.

Usługa AirDirect+ to wysokiej klasy internet przeznaczony dla osób prowadzącą działalność gospodarczą, niewielkich zakładów produkcyjnych, firm usługowych i innych. Usługa gwarantuje najwyższej klasy parametry transmisji, takiej jak stabilność przepływności, stałość adresacji IP, niskie czasy dostępu do najważniejszych węzłów wymiany ruchu w Polsce i Europie. Podłączenie realizowane jest błyskawiczne, w ciągu 48 godzin od zamówienia, nie jest wymagane posiadanie żadnej infrastruktury telefonicznej, Airmax Internet dostarczy usługę kompleksowo w oparciu o własną sieć. Dla dużych zakładów produkcyjnych, dużych zakładów usług, uczelni i innych dużych ośrodków zalecamy łącza AirExpress.

Sposób podłączenia usługi AirDirect+

Po otrzymaniu zamówienia następuje sprawdzenie możliwości technicznych, zajmuje to średnio ok 24 godziny, po upływie tego czasu klient zostaje poinformowany na jakim poziomie przepływności, czasów dostępu, gwarancji SLA i innych parametrów jesteśmy w stanie dostarczyć usługę. Po potwierdzeniu ze strony klienta następuje montaż urządzeń dostępowych, w zależności od sposobu podłączenia łącze zakańczane jest wybranym przez klienta interfejsem, może to być port miedziany typu Ethernet, włókno światłowodowe, router, przełącznik sieciowy, krosownica i inne. Zespół techników pomaga dobrać zawsze takie rozwiązanie które spełni wymów gwarancji SLA na poziomie większym niż 99,5%. Dla klientów przygotowaliśmy także możliwość redundancji łącza, ta nowatorska usługa polega na dostarczeniu dwóch osobnych transmisji, różnymi kanałami przesyłu danych.

Czym usługa AirDirect+ różni się od konkurencji?

  • Stabilne parametry przepływności z adresie uploadu i downloadu danych
  • Możliwość znacznego zwiększenia przepustowości w kierunku do klienta
  • Wysokiej jakości pomoc techników z biura obsługi klientów
  • Do podłączenia usługi nie jest wymagana żadna infrastruktura telefoniczna po stronie klienta, wszystko co niezbędne do bezawaryjnej pracy dostarczane jest przez Airmax.
  • Pełna przeźroczystość sieci gwarantuje możliwość łatwej budowy wirtualnej sieci prywatnej
  • Gwarancja bezpieczeństwa przesyłu danych, możliwość zastosowania dodatkowych rozwiązań w zakresie szyfrowania i ochrony przesyłanych informacji
  • Wysokie SLA, szybka reakcja na każdy problem, stała ocena jakości parametrów transmisji przez doświadczony zespół techników
  • Dowolność doboru parametrów usługi przez klienta

Kontakt

Profesjonalny zespół sprzedażowy z przyjemnością doradzi, wyceni i udzieli pomocy technicznej. Ocena możliwości technicznych oraz podanie ceny, nastąpi najdalej w 24 godziny od złożenia zapytania: biuro@airmax.pl.

Usługa AirDirect+ występuje w kilku wariantach, są one tylko przykładem, każde zapytanie traktujemy indywidualnie.
Czuj się swobodnie i jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało, na wszystkie odpowiemy.

Łącza AirDirect+ opcja 16Mb opcja 32Mb opcja 64Mb opcja 128Mb opcja 256Mb
 
Abonament: telefon
Maks. prędkość transferu
w kierunku do / od Klienta:
16Mb / 8Mb 32Mb / 4Mb 64Mb / 8Mb 128Mb / 16Mb 256Mb / 16Mb
Opłata instalacyjna od 1 pln
Przykładowe podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.
Łącza AirDirect+ opcja 512Mb opcja 1Gbit opcja 2Gbit opcja 4Gbit opcja 10Gbit
Abonament: telefon
Maks. prędkość transferu
w kierunku do / od Klienta:
512Mb / 256Mb 1024Mb / 512Mb 2048Mb / 1024Mb 4096Mb / 2048Mb 10240Mb / 5120Mb
Opłata instalacyjna od 1 pln
Przykładowe podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Wykonanie testu prędkości Internetu wymaga efektywnego połączenia internetowego na testowanym urządzeniu i odbywa się przy użyciu strony internetowej. Prędkość Internetu może być inna z czasem, więc pokazywane wyniki mogą się różnić w kolejne dni. Test prędkości łączy internetowych można przeprowadzić za pomocą różnorodnych narzędzi. Priorytetem powinno być dla nas to, czy dany test prędkości łączy internetowych zapewnia wyniki zgodne z prawdą.

Speed Test można uruchomić, używając Internetu bezprzewodowego, ale w takim przypadku istnieje prawdopodobieństwo wygenerowania nieco mniej wiarygodnych rezultatów.

Dlatego zalecane jest uruchomienie testu prędkości łączy internetowych używając kabla sieciowego Ethernet – jeśli tylko użytkownik ma taką opcję.

Dokładny rezultat to rezultat wolny od nieścisłości.

Nasze łącze przetestujesz za pomocą strony z narzędziem SPEEDTEST. Polecamy też inny, nowoczesny SPEEDTEST dla takich testów.