Airmax Internet Ryszardów: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Ryszardów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ryszardów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ryszardów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat piotrkowski.

światłowód Ryszardów

Airmax Światłowód Ryszardów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ryszardów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Ryszardów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ryszardów, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Ryszardów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie