O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Biestrzyków - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Biestrzyków i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Biestrzyków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

światłowód Biestrzyków

Airmax Światłowód Biestrzyków bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Biestrzyków. Oferujemy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wartość dodaną pod postacią: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber, szybko podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

Telewizja w Internecie oraz popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych multimediów, takich jak telewizja w Internecie – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet i TV w jednym zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowaną ilość programów i różnorodne dodatki. W związku z tym należy przed finalizacją transakcji obligatoryjnie przeanalizować warunki konkretnego dostawcy multimediów. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Ważne – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W przeciwieństwie do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz superszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz długo czekać aż strona się załaduje czy ciągle odnawiać upload lub download danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Biestrzyków. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w domu lub w biurze przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat wrocławski:

Strzegomiany Mietków Rzeplin Domasław Zybiszów Żerniki Wielkie Żerniki Wrocławskie Brzezia Łąka Księginice Małe Zagródki Wojkowice Krzyżowice Długołęka Kilianów Księginice Królikowice Wrocław (Fabryczna) Wilczków Krzyków Bratowice Kątna Wojtkowice Wilczkowice Krobielowice Turów Cesarzowice Damianowice Żerniki Małe Milin Wojnowice Mirosławice Kamionna Czernica Ozorzyce Strzeganowice Mokry Dwór Domanice Sobótka Maniów Mały Stróża Radwanice Kiełczów Zacharzyce Domaszczyn Magnice Jaszkotle Łukaszowice Mokronos Górny Smolec Ratowice Kozłów Kąty Wrocławskie Mokronos Dolny Suchy Dwór Kamieniec Wrocławski Owsianka Kuklice Szczepankowice Szczodre Dzikowa Kunów Galowice Nowa Wieś Kącka Popowice Biestrzyków Ręków Żórawina Bielawa Solna Wrocław (Muchobór) Kamień Cieszyce Biskupice Nasławice Bielany Wrocławskie Polakowice Pełcznica Winna Góra Wrocław (Psie Pole) Wrocław (Leśnica) Maniów Krzeptów Dobrzykowice Jordanów Śląski Bogusławice Chwałów Mleczna Iwiny Szukalice Wawrzeńczyce Kobierzyce Piława Oleśniczka Janówek Kiełczówek Ujów Stary Zamek Szymanów Chrząstawa Wielka Różaniec Glinica Wysoka Borzygniew Milejowice Wrocław Wrocław (Krzyki) Jeszkowice Gniechowice Wrocław (Klecina) Wierzbice Nadolice Wielkie Przezdrowice Pustków Żurawski Michałowice Wieściszów Pustków Wilczkowski Zabrodzie Komorowice Maniów Wielki Strachów Wilczyce Piotrówek Rogów Sobócki Ślęza Wilkowice Małuszów Mnichowice Pożarzyce Proszkowice Jaksonów Chrząstawa Mała Mędłów Nadolice Małe Wojnarowice Gajków Chrzanów Nowa Wieś Wrocławska Krajków Byków Wszemiłowice Jezierzyce Wielkie Żerzuszyce Tyniec Mały Świątniki Mirków

W ciągu niespełna kilkunastu lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla młodszych i starszych osób czymś tak zwykłym, że niełatwo w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie pracę i wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przesyłanie różnych plików czy rozwijanie wiedzy i umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, także w miejscowości Biestrzyków. Wybór zależy w głównej mierze od wymagań internauty oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka technologia ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym wymogom. Dlatego właśnie warto poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i skuteczny dobór najbardziej optymalnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym dla miejscowości Biestrzyków. Co więcej zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, czasu trwania umowy oraz bieżących programów rabatowych i lojalnościowych u zaufanych dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Biestrzyków. W ramach współpracy gwarantujemy światłowodowy internet symetryczny o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo TV przez Internet oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - w cenie usługi. Możesz zrezygnować ze współpracy w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują dodatkowo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują także gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie