Airmax Internet : Dostarczamy ultraszybki internet światłowodowy w

Potrzebny Ci jest rzeczywiście szybki i niezawodny internet – do domu, mieszkania lub firmy? Wiodący dostawcy internetu z albo kiedyś zawiedli Twoje zaufanie, albo ich obecne możliwości nie pasują do Twoich potrzeb? Zamień dotychczasowego operatora na Airmax i przekonaj się, że najlepszy Internet Wrocław jest w Twoim zasięgu!

Airmax to lokalny dostawca nowatorskiego internetu – superszybkiego, bezawaryjnego i niezwykle elastycznego, dla domu, przedsiębiorstw i klientów instytucjonalnych. Zasięgiem sieci Airmax objęte jest w tym momencie całe województwo , w tym miejscowość oraz sąsiadujące z miasteczka i tereny wiejskie. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać rozwiązania do rozmaitych obszarów, również tych trudno dostępnych, do których nie mają dostępu nawet dostawcy internetu z .

Naszym topowym produktem jest światłowód bezprzewodowy AirFiber. Jako prawdopodobnie jedyny operator w oferujemy światłowodowy internet bezprzewodowy oraz gwarantujemy użytkownikom komfortowe łącze symetryczne. Nasze pakiety możemy zindywidualizować zgodnie z preferencjami użytkownika, dostosowując np. szybkość łącza, wysokość miesięcznego abonamentu czy długość umowy. O innowacyjności naszych produktów internetowych potencjalny klient może przekonać się w trakcie nieodpłatnego i niezobowiązującego okresu próbnego.

Jeżeli internet , to tylko z Airmax!

światłowód Wrocław (Bieńkowice)

Internet AirFiber – światłowód, jakiego dotąd nie doświadczyłeś

AirFiber – internet światłowodowy to nowatorskie rozwiązanie, odpowiadające potrzebom najbardziej wymagających klientów. Brak limitu danych, proste i szybkie podpięcie oraz stałe, bardzo wysokie prędkości przesyłu bez względu na godzinę, liczbę urządzeń i warunki atmosferyczne, to jedynie wycinek czekających na Ciebie korzyści. AirFiber warto wybrać zarówno jako światłowód dla biznesu, jak i internet do zastosowań domowych.

Oferujemy internet w technologii popularnego światłowodu przewodowego. Wdrażany jest on kilkoma metodami: metodą napowietrzną, metodą przepustów podziemnych albo w technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber. Właśnie AirFiber – bezprzewodowy światłowód , jest naszym topowym produktem. Przesyłanie danych co najmniej 15 Gb nie pozostawia wątpliwości, że AirFiber to na ten moment najszybszy internet w i na pewno najtańszy światłowód w o takich możliwościach.

Kolejnym, ogromnym atutem technologii AirFiber jest brak przewodów. Nie ma tutaj żadnych przeszkadzających i awaryjnych kabli. Proces wdrożenia rozwiązania jest banalnie łatwy i nie wymaga zatrudniania specjalisty. Łącze światłowodowe AirFiber zawsze działa z maksymalnym potencjałem. Trudne warunki atmosferyczne czy mechaniczne zniszczenia nie są zagrożeniem dla technologii AirFiber. A trzeba mieć na uwadze, że usuwanie awarii okablowania bywa ekstremalnie trudne i często się wydłuża. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber, łatwo podepniesz do internetu wszystkie posiadane sprzęty, nie przejmując się obniżeniem prędkości. Możesz bez obaw podłączyć konsolę, telewizor, komputer, dekoder oraz smartfony wszystkich członków rodziny.

A jeżeli potrzebujesz zawrotnie szybkiego i niezawodnego światłowodu tylko co jakiś czas lub jednorazowo, wybierz internet stacjonarny na kartę, tj. bez zobowiązań.

AirFiber to prawdopodobnie najlepszy światłowód w , a być może i w całym kraju...

Światłowód mapa

Sprawdź, czy Twój adres znajduje się w zasięgu światłowodu AirFiber albo od razu skontaktuj się z nami. Doradcy Airmax pomogą Ci znaleźć najlepiej pasującą formę dostępu do sieci w konkretnym miejscu. Jeśli chcesz możemy szczegółowo przeanalizować pakiety rozmaitych operatorów. Wiemy, jakie promocje na internet dostawcy realizują w tym momencie!

Światłowód Wrocław (Bieńkowice)
image/svg+xml

Airmax opinie – dostawca, któremu naprawdę możesz zaufać

Najlepsi dostawcy internetu to niekoniecznie ci najpotężniejsi. Wiele pochlebnych recenzji usługobiorców oraz liczne wypowiedzi na forach internetowych nie pozostawiają wątpliwości, że polski dostawca Airmax należy do grupy liderów w . Aby się o tym przekonać, wpisz w wyszukiwarce słowa: „internet forum” lub ”internet ranking”. Użytkownicy polecają nas za bezkonkurencyjną jakość internetu, partnerskie zasady umowy, konkurencyjne ceny oraz skuteczną pomoc techniczną. Niejednokrotnie w swoich recenzjach piszecie, że Airmax to najlepszy i najtańszy internet - z najfajniejszą obsługą klienta. Dziękujemy i obiecujemy znacznie więcej!

Airmax internet domowy możesz mieć od razu w zestawie z telewizją! Oferujemy kilka konfigurowalnych wariantów, różniących się liczbą i typem programów oraz dodatkami.

Zamawiając pakiet internet/TV, korzystasz z rekordowo szybkiego i wygodnego internetu symetrycznego oraz zyskujesz dostęp do szerokiej oferty kanałów TV i aplikacji multimedialnych. Za darmo otrzymujesz również:

 • system multiroom,
 • programy HD i 3D,
 • intuicyjną w obsłudze nagrywarkę.

Airmax to internet Wi-Fi bez jakichkolwiek limitów. Możesz oglądać filmy, seriale i sport w najlepszej dostępnej rozdzielczości – na wielu sprzętach, bez zakłóceń, niezależnie od adresu, liczby użytkowników czy warunków atmosferycznych. Aby wykorzystać pełne możliwości usługi, zaopatrz się w najnowszej generacji modem.

Na życzenie możemy dostarczyć Ci telefon stacjonarny – z pakietem nieodpłatnych rozmów krajowych (w określonych godzinach) oraz zagranicznych (całodobowo).

Zadzwoń do nas! Porozmawiamy o szczegółach i włączymy dla Ciebie darmowy, niezobowiązujący, nawet miesięczny okres testowy. Często oferujemy atrakcyjne rabaty na pakiety internet + TV.

internet Wrocław (Bieńkowice)

Airmax Internet Wrocław (Bieńkowice) i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Dostarczamy łącze symetryczne w . Czy wiesz, co to znaczy?

Airmax – symetryczny internet zapewnia równie szybkie pobieranie i wysyłanie plików. Ewentualne różnice między szybkością downloadu i uploadu są nieznaczne. Z tego powodu to najlepszy internet dla instytucji, MSP, firm informatycznych oraz innych, wymagających użytkowników, którzy nie tylko ściągają, ale także wgrywają duże ilości danych. Stabilne i superszybkie łącze symetryczne Airmax opiera się na komunikacji światłowodowej.

Jednak symetryczne łącze to nie wszystko, co otrzymasz. Zamawiając Airmax internet możesz dodatkowo liczyć na:

 • dostosowanie rozwiązania w pełnym zakresie,
 • podpisanie umowy na czas nieokreślony,
 • dbałość o bieżące aktualizowanie rozwiązania,
 • transparentne zasady rozwiązania umowy,
 • publiczne adresy IP gratis,
 • pełno innych korzyści – warto zapytać o nie przedstawiciela Airmax!

Airmax to internet Wi-Fi bez jakichkolwiek limitów. Możesz oglądać filmy, seriale i sport w najlepszej dostępnej rozdzielczości – na wielu sprzętach, bez zakłóceń, niezależnie od adresu, liczby użytkowników czy warunków atmosferycznych. Aby wykorzystać pełne możliwości usługi, zaopatrz się w najnowszej generacji modem.

Na życzenie możemy dostarczyć Ci telefon stacjonarny – z pakietem nieodpłatnych rozmów krajowych (w określonych godzinach) oraz zagranicznych (całodobowo).

Zadzwoń do nas! Porozmawiamy o szczegółach i włączymy dla Ciebie darmowy, niezobowiązujący, nawet miesięczny okres testowy. Często oferujemy atrakcyjne rabaty na pakiety internet + TV.

Airmax – niezawodny internet do gier

Jesteś fanem gier komputerowych z lub okolic? Odkryj Airmax - rekomendowany internet dla profesjonalnych gamerów, w szczególności rywalizujących w nowoczesnych grach międzyplatformowych. Żaden inny internet radiowy w nie jest w stanie zapewnić gamerowi tak wysokich osiągów i podobnej niezawodności. Zyskujesz gwarancję, że zamówiony internet spełnia wysokie wymagania dowolnej gry i że inni użytkownicy sieci nie obniżą parametrów łącza. Ryzyko zerwania połączenia w trakcie decydującej rozgrywki jest znikome.

Airmax - internet do gier to:

 • bezkonkurencyjne prędkości wysyłania i pobierania danych, sięgające około 1 Gb/s,
 • bardzo niski PING, niezależny od liczby osób korzystających z tej samej sieci,
 • stabilne łącze internetowe, w 100% odporne na trudne warunki atmosferyczne.

Airmax - zalecany internet dla firm

Prowadzisz przedsiębiorstwo w ? Renoma dostawcy internetu jest dla Ciebie sprawą priorytetową? Airmax warto zaufać! Jesteśmy lokalnym dostawcą z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze firm i instytucji z i okolic. Świetnie znamy potrzeby i wymagania klientów b2b.

Przedsiębiorstwom dostarczamy internet SLA - z umową SLA. Konkretne parametry usług internetowych w Twojej lokalizacji w , od pierwszego do ostatniego dnia współpracy, precyzuje pisemna umowa. Nie przejmujesz się obniżeniem parametrów łącza ani innymi kłopotami związanymi z korzystaniem z internetu firmowego. Ciągłość procesów nie będzie zagrożona. W przypadku jakichkolwiek problemów, możesz cały czas liczyć na bezzwłoczne i efektywne wsparcie on-line ekspertów Airmax. Umowa SLA precyzuje także nieprzekraczalny czas odpowiedzi na zgłoszenie.

Airmax internet dla firm to innowacyjna usługa w zestawie z:

 • umową SLA,
 • gwarantowanym pasmem,
 • globalnym adresem IP,
 • wsparciem serwisowym.

Internet – testuj przez 14 dni za darmo

Zależy nam na 100% satysfakcji klienta, dlatego przed podpisaniem umowy możesz skorzystać z bezpłatnego i niezobowiązującego okresu próbnego. Testujesz preferowaną usługę (np. telewizja + internet ) w swoim mieszkaniu lub w biurze zupełnie za darmo przez 14 dni. Po tym okresie decydujesz, czy podpisujesz umowę, czy rezygnujesz - bez żadnych konsekwencji.

Zależy Ci na tym, żeby nadal korzystać z internetu Airmax, ale wolałbyś uniknąć wiązania się umową z dostawcą? Sprawdź internet typu prepaid w – bez żadnych zobowiązań, z gwarantowaną szybkością sięgającą nawet do 1 Gb/s.

Najtańszy internet ? Sprawdź ofertę internetu Airmax i przekonaj się

Poniżej zamieściliśmy standardowy cennik dla abonentów z miejscowości . Jeżeli posiadasz inne, nietypowe wymagania wobec dostawcy, odezwij się do nas. Skomponujemy ofertę wyłącznie dla Ciebie.

Airmax internet cennik

Airmax internet – z aktywacją już w 24h

Czas na Twój krok. Odezwij się do nas! Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach komunikacyjnych i preferowanych formach rozrywki w internecie, a następnie przygotujemy ofertę tylko dla Ciebie. Pakiet na start prześlemy do Ciebie w niespełna 24h od potwierdzenia zamówienia. Usługę bezproblemowo aktywujesz w pojedynkę.

Zamów najszybszy internet w w przyzwoitej cenie!

śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie