Airmax Internet Rokitki: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Rokitki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Rokitki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Rokitki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat legnicki.

światłowód Rokitki

Airmax Światłowód Rokitki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Rokitki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Rokitki. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie szpeci budynku i posesji), niesamowitych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla może trwać sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Rokitki, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Rokitki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie