Airmax Internet Sławice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Sławice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat opolski.

światłowód Sławice

Airmax Światłowód Sławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sławice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Sławice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sławice, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Sławice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie