Airmax Internet Kalsk - Zapewniona Szybkość Sieci dla Twojego Mieszkania, Biura i Przedsiębiorstwa

Internet Kalsk - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kalsk i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kalsk, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat zielonogórski.

światłowód Kalsk

Airmax Światłowód Kalsk bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kalsk.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Kalsk. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również wartość dodaną pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), doskonałej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kalsk, nareszcie można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Kalsk
image/svg+xml
internet Kalsk

Airmax Internet Kalsk i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie