Airmax Internet w Jeleniej Górze oferuje ultra szybki internet światłowodowy. Wybierz najlepsze połączenie internetowe w Jeleniej Górze.

Potrzebujesz bardzo szybkiego i stabilnego internetu w Jeleniej Górze – do swojego domu, mieszkania lub biura? Czy dostawcy internetu z Jeleniej Góry, z którymi miałeś do czynienia, nie spełnili Twoich oczekiwań? Zmień swojego dostawcę na Airmax i przekonaj się, że najlepszy internet w Jeleniej Górze jest teraz w zasięgu Twojej ręki!

Airmax to polski dostawca innowacyjnego internetu – bardzo szybkiego, stabilnego i łatwo konfigurowalnego, dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji. Sieć Airmax obejmuje obecnie całe województwo dolnośląskie, w tym Jelenią Górę oraz okoliczne miasteczka i wsie. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie świadczyć usługi nawet w najbardziej wymagających miejscach, do których nie docierają inni dostawcy internetu z Jeleniej Góry.

Naszym głównym produktem jest światłowód bezprzewodowy AirFiber. Jako prawdopodobnie jedyni w Jeleniej Górze oferujemy szybki internet światłowodowy bezprzewodowy oraz symetryczne połączenia. Nasze usługi możemy dostosować do potrzeb klienta, zmieniając na przykład prędkość połączenia, kwoty na fakturach miesięcznych czy okres trwania umowy. Jakość naszych rozwiązań internetowych możesz sprawdzić podczas bezpłatnego i niezobowiązującego okresu próbnego.

Jeśli chodzi o internet w Jeleniej Górze, to tylko Airmax!

światłowód Jelenia Góra

Internet AirFiber w Jeleniej Górze - nowe łącze światłowodowe, które dotychczas nie istniało.

AirFiber – internet światłowodowy Jelenia Góra to najnowszej generacji rozwiązanie, trafiające w oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Zerowy limit danych, szybkie i proste zamontowanie oraz niezmieniające się w czasie, rekordowo wysokie prędkości transmisji bez względu na godzinę, liczbę urządzeń i warunki pogodowe, to jedynie część czekających na Ciebie korzyści. AirFiber nada się zarówno jako światłowód dla biznesu, jak i internet do domy czy mieszkania.

Doprowadzamy internet w technologii standardowego światłowodu przewodowego. Wdrażany jest on trzema sposobami: metodą napowietrzną, metodą przepustów podziemnych lub z użyciem technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber. Właśnie AirFiber – bezprzewodowy światłowód Jelenia Góra, jest naszym czołowym produktem. Prędkość przesyłu około 15 Gb nie pozostawia wątpliwości, że AirFiber to obecnie najszybszy internet w Jeleniej Górze i bez dwóch zdań najtańszy światłowód w Jeleniej Górze o tak świetnych możliwościach.

Drugim, olbrzymim atutem internetu światłowodowego AirFiber jest brak okablowania. Nie ma w tym przypadku żadnych szpecących budynek i awaryjnych przewodów. Proces doprowadzenia internetu światłowodowego jest naprawdę łatwy i nie wymaga angażowania specjalistów. Technologia światłowodowa AirFiber cały czas działa z maksymalnym potencjałem. Kiepska pogoda czy mechaniczne zniszczenia nie są zagrożeniem dla technologii AirFiber. A trzeba pamiętać, że likwidowanie skutków awarii infrastruktury kablowej bywa ekstremalnie trudne i może trwać całymi dniami. Dzięki najnowszej generacji routerowi Airmax Fiber, w prosty sposób podepniesz do internetu wszystkie używane sprzęty, nie przejmując się obniżeniem prędkości. Możesz spokojnie podłączyć konsolę, telewizor, laptopa, dekoder oraz telefony wszystkich członków rodziny.

A jeżeli potrzebujesz szybkiego i stabilnego łącza światłowodowego tylko co jakiś czas lub jednorazowo, idealny dla Ciebie będzie internet stacjonarny Jelenia Góra na kartę, tj. bez formalności.

AirFiber to prawdopodobnie najlepszy światłowód w Jeleniej Górze, a być może i w całym kraju...

Światłowód Jelenia Góra mapa

Dowiedz się, czy Twoja lokalizacja znajduje się w zasięgu technologii światłowodowej AirFiber albo od razu zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy Ci znaleźć optymalnie pasującą formę dostępu do sieci w Twojej lokalizacji. Na życzenie możemy wspólnie przeanalizować usługi rozmaitych dostawców. Wiemy, jakie promocje na internet Jelenia Góra dostawcy mają w ofercie w tym momencie!

Światłowód Jelenia Góra
image/svg+xml

Opinie o Airmax Jelenia Góra - godny zaufania dostawca

Najlepsze dostarczyciele internetu w Jeleniej Górze to niekoniecznie ci, którzy wydają miliony na reklamę. Liczne pozytywne opinie klientów oraz komentarze na różnych portalach internetowych jednoznacznie wskazują, że firma Airmax jest jednym z liderów na rynku jeleniogórskim. Jeśli nadal masz wątpliwości, wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazy: "internet Jelenia Góra forum" oraz "internet Jelenia Góra ranking". Użytkownicy internetowych forów polecają naszą firmę ze względu na wysoką jakość usług internetowych, przejrzyste warunki umowy, konkurencyjne ceny i przyjazną obsługę klienta. Często podkreślają, że Airmax oferuje najlepszy i najtańszy internet w Jeleniej Górze - z najbardziej uprzejmą obsługą klienta. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy jeszcze lepsze usługi w przyszłości!

Airmax internet domowy Jelenia Góra dostępny jest wraz z pakietem kanałów TV! Oferujemy różnorodne opcje pakietów, zawierających różne rodzaje programów oraz dodatkowe funkcje.

Wybierając pakiet internetu z telewizją, otrzymujesz szybki i stabilny internet symetryczny, dostęp do bogatej oferty kanałów TV oraz aplikacji multimedialnych. Dodatkowo, bez dodatkowych opłat otrzymujesz:

 • możliwość korzystania z systemu multiroom,
 • dostęp do programów HD i 3D,
 • nagrywarkę łatwą w obsłudze.

Airmax to bezlimitowy internet Wi-Fi w Jeleniej Górze, który pozwala na oglądanie filmów, seriali i sportu w wysokiej jakości, bez zacięć, niezależnie od liczby użytkowników czy warunków atmosferycznych. Aby móc skorzystać w pełni z usługi, zalecamy zamówienie nowoczesnego modemu.

W razie potrzeby, możemy dostarczyć Ci również telefon stacjonarny z pakietem darmowych rozmów krajowych (w określonych godzinach) oraz międzynarodowych (bez limitów czasowych).

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie omówimy Twoje potrzeby komunikacyjne i aktywujemy bezpłatny okres próbny, nawet miesięczny, abyś mógł przetestować nasze usługi. Często oferujemy również atrakcyjne rabaty na pakiety internetowe z telewizją.

internet Jelenia Góra

Airmax Internet Jelenia Góra i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Proponujemy łącze symetryczne w Jeleniej Górze. Czy wiesz, co to dla Ciebie oznacza?

Airmax – symetryczny internet Jelenia Góra zapewnia równie szybkie pobieranie i wysyłanie plików. ewentualne różnice między szybkością pobierania i szybkością wysyłania są minimalne. Dlatego jest to doskonały wybór dla instytucji, MSP, firm informatycznych oraz innych, wymagających odbiorców, którzy nie tylko pobierają, ale także przesyłają duże ilości danych. Niezawodne i szybkie łącze symetryczne Airmax opiera się na technologii światłowodowej.

Jednak internet symetryczny to nie jedyna korzyść. Decydując się na Airmax internet Jelenia Góra możesz również liczyć na:

 • możliwość dostosowania rozwiązania w dowolnym zakresie,
 • umowę na czas nieokreślony,
 • aktualizacje rozwiązania,
 • klarowne zasady wypowiedzenia umowy,
 • publiczne adresy IP bez dodatkowych opłat,
 • wiele innych korzyści – warto zapytać specjalistę Airmax!

Airmax to internet Wi-Fi Jelenia Góra bez żadnych limitów. Możesz oglądać filmy, seriale i sport w najlepszej jakości – na różnych urządzeniach, bez przycięć, niezależnie od lokalizacji, liczby użytkowników czy warunków atmosferycznych. Aby skorzystać w pełni z usługi, zalecamy zamówienie modemu nowej generacji.

Opcjonalnie dostarczymy Ci telefon stacjonarny – z pakietem darmowych rozmów krajowych (w określonych godzinach) oraz zagranicznych (bez ograniczeń czasowych).

Zachęcamy do kontaktu! Omówimy Twoje potrzeby komunikacyjne i aktywujemy dla Ciebie bezpłatny, niezobowiązujący, nawet miesięczny okres próbny. Często oferujemy atrakcyjne rabaty na pakiety internet/telewizja.

Airmax - polecany dostawca internetu dla graczy w Jeleniej Górze

Jeśli jesteś graczem z Jeleniej Góry lub okolic, warto poznać Airmax Jelenia Góra - polecany dostawca internetu dla pasjonatów gier, zwłaszcza tych grających w gry międzyplatformowe. Żaden inny dostawca internetu radiowego w Jeleniej Górze nie jest w stanie zapewnić takiej samej wydajności i niezawodności dla graczy. Masz pewność, że korzystając z tego internetu, spełnisz wysokie wymagania każdej gry, a inni domownicy nie będą wpływać na jakość połączenia. Ryzyko przerwania połączenia w trakcie ważnej rozgrywki jest minimalne.

Airmax - internet do gier Jelenia Góra oferuje:

 • szybkości pobierania i wysyłania danych przez światłowód na poziomie około 1 Gb/s,
 • minimalny PING, niezależny od liczby podłączonych użytkowników,
 • niezawodne połączenie internetowe, odporne na wpływ czynników zewnętrznych.

Airmax - solidny dostęp do internetu dla przedsiębiorstw w Jeleniej Górze

Prowadzisz firmę w Jeleniej Górze? Jeśli profesjonalizm operatora jest dla Ciebie priorytetem, to warto zaufać Airmax! Jesteśmy lokalnym dostawcą z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze firm i urzędów z Jeleniej Góry i okolic. Doskonale znamy potrzeby i oczekiwania klientów biznesowych.

Dla klientów biznesowych i instytucjonalnych proponujemy internet SLA - z umową SLA. Szczegółowe parametry internetu Airmax w konkretnym miejscu w Jeleniej Górze, od początku do końca współpracy, określa pisemna umowa. Nie musisz martwić się o spadek prędkości łącza ani inne problemy związane z eksploatacją internetu firmowego. Kontynuacja procesów nie będzie zagrożona. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, zawsze możesz liczyć na szybkie i skuteczne wsparcie online specjalistów Airmax. Umowa SLA określa również maksymalny czas odpowiedzi na zgłoszenie.

Internet Airmax dla firm w Jeleniej Górze to kompleksowa usługa w zestawie z:

 • umową SLA,
 • gwarantowanym pasmem,
 • globalnym adresem IP,
 • zdalnym serwisem.

Wypróbuj Internet Jelenia Góra za darmo przez 14 dni, bez żadnych opłat ani zobowiązań.

Dążymy do całkowitej satysfakcji klienta, dlatego przed zawarciem umowy można skorzystać z darmowego i niezobowiązującego okresu próbnego. Testujesz interesującą Cię usługę (np. telewizja + internet Jelenia Góra) w swoim domu lub w siedzibie firmy zupełnie za free przez 14 dni. Po tym okresie decydujesz, czy chcesz podpisać umowę, czy wolisz zrezygnować - bez żadnych konsekwencji.

Chcesz nadal korzystać z usług Airmax, ale wolałbyś uniknąć wiązania się umową z operatorem? Poznaj internet typu prepaid w Jeleniej Górze – bez podpisywania umowy, z gwarantowaną szybkością sięgającą nawet do 1 Gb/s.

Najtańszy internet Jelenia Góra? Odkryj cennik internetu Airmax i przekonaj się

U dołu umieściliśmy standardowy cennik dla odbiorców z miejscowości Jelenia Góra. Jeżeli posiadasz inne, szczególne preferencje wobec usług telekomunikacyjnych, wypełnij formularz kontaktowy. Stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Airmax internet Jelenia Góra cennik

Airmax internet Jelenia Góra – z gwarancją dostawy nawet w dobę

Czas na Twój ruch. Wypełnij formularz kontaktowy! Porozmawiamy o Twoich wyzwaniach komunikacyjnych i preferowanych formach rozrywki online, a następnie przedstawimy ofertę specjalnie dla Ciebie. Zestaw na start otrzymasz w max. 24h od potwierdzenia zamówienia. Internet bez problemu uruchomisz sam.

Zamów najszybszy internet w Jeleniej Górze w wyjątkowej cenie!

śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie