Airmax Internet Markotów Duży - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Markotów Duży - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Markotów Duży i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Markotów Duży, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kluczborski.

światłowód Markotów Duży

Airmax Światłowód Markotów Duży bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Markotów Duży.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Markotów Duży. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wartość dodaną w formie: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Markotów Duży, łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Markotów Duży
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie