O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Bodzanów - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bodzanów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bodzanów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat nyski.

światłowód Bodzanów

Airmax Światłowód Bodzanów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Bodzanów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe wartości w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zaskakującej prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli często zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV przez Internet i różne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych multimediów, jak TV przez Internet – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz kupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed dokonaniem zakupu zawsze przeanalizować regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, niedostępna w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. serwisów społecznościowych, napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W porównaniu do Internetu w telefonie, masz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba czekać na załadowanie stron czy kilkukrotnie ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Bez problemu działa w każdym pokoju w domu czy w biurze. Wystartuj z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Bodzanów. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Korfantów Goraszowice Paczków Chałupki Starowice Domaszkowice Łambinowice Otmuchów Drogoszów Nowy Świętów Śmieciak Czarnolas Stary Grodków Wierzbie Goszowice Gościce Biała Nyska Mańkowice Bykowice Lipowa Okopy Kałków Iława Regulice Morów Charbielin Ścibórz Wyszków Śląski Ulanowice Markowice Koperniki Konradowa Rączka Makowice Przydroże Wielkie Chróścina Bednary Głuchołazy Przechód Biechów Rzymkowice Wilamowa Nadziejów Puszyna Włostowa Buków Kubice Grądy Bielice Hajduki Jasienica Górna Broniszowice Lasowice Frydrychów Ujeździec Maciejowice Unikowice Budzieszowice Reńska Wieś Sękowice Jarnołtów Piechocice Siestrzechowice Białowieża Konradów Piotrowice Nyskie Korzekwice Wierzbno Kamienica Ścinawa Nyska Trzeboszowice Wierzbięcice Burgrabice Stara Jamka Smolice Pleśnica Pakosławice Myszowice Kępnica Jasienica Dolna Niesiebędowice Sowin Jodłów Siedlec Hanuszów Meszno Strobice Gierałcice Niwnica Ulianówka Ścinawa Mała Mroczkowa Rynarcice Nieradowice Stary Paczków Sidzina Prusinowice Gryzów Suszkowice Janowa Lubiatów Ratnowice Nowaki Dobrzyków Wielkie Łąki Skoroszyce Nysa Pniewie Nowy Las Brzeziny Kwiatków Sadurczyce Biskupów Wójcice Radzikowice Lasocice Węża Podkamień Smolarnia Sarnowice Ligota Wielka Kuźnica Ligocka Bodzanów Lisie Kąty Skorochów Rysiowice Ogonów Jędrzychów Kijów Goświnowice Kuropas Sławniowice Malerzowice Małe Śliwice Głębinów

W trakcie zaledwie dekady nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego człowieka zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że niełatwo obecnie nawet wyobrazić sobie pracę albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przesyłanie zdjęć i filmów czy rozwijanie kwalifikacji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak kilka, również w miejscowości Bodzanów. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań internauty i od pracującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich indywidualnym oczekiwaniom. Dlatego właśnie polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym sprawny i trafny dobór naprawdę korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – również dla miejscowości Bodzanów. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych akcji rabatowych u czołowych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Bodzanów. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o dużej przepustowości, a dodatkowo programy telewizyjne online i telefon przez Internet. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - bezkosztowo. Masz prawo zerwać współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w pakiecie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Klienci korzystający z naszej sieci mogą liczyć także na gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie