Airmax Internet Rzymkowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Rzymkowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Rzymkowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Rzymkowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

światłowód Rzymkowice

Airmax Światłowód Rzymkowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Rzymkowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Rzymkowice. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych profitów w formie: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Rzymkowice, z łatwością podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Rzymkowice
image/svg+xml
internet Rzymkowice

Airmax Internet Rzymkowice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie