Airmax Internet Gorzkowiczki: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Gorzkowiczki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gorzkowiczki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gorzkowiczki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat piotrkowski.

światłowód Gorzkowiczki

Airmax Światłowód Gorzkowiczki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Gorzkowiczki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Gorzkowiczki. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości porównywalnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a przecież naprawa okablowania często zajmuje wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Gorzkowiczki, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Gorzkowiczki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie