Airmax Internet Wichrów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wichrów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wichrów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wichrów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat średzki.

światłowód Wichrów

Airmax Światłowód Wichrów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wichrów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Wichrów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wichrów, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Wichrów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie