Airmax Internet Frydrychów - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Frydrychów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Frydrychów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Frydrychów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat nyski.

światłowód Frydrychów

Airmax Światłowód Frydrychów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Frydrychów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Frydrychów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych korzyści w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może trwać sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Frydrychów, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Frydrychów
image/svg+xml
internet Frydrychów

Airmax Internet Frydrychów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie