Airmax Internet Tarnów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Tarnów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Tarnów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Tarnów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat ząbkowicki.

światłowód Tarnów

Airmax Światłowód Tarnów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Tarnów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Tarnów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zaskakujących prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Tarnów, z łatwością można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Tarnów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie