Airmax Internet Janowiczki: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Janowiczki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Janowiczki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Janowiczki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat strzeliński.

światłowód Janowiczki

Airmax Światłowód Janowiczki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Janowiczki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Janowiczki. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wartość dodaną pod postacią: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Janowiczki, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Janowiczki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie