Airmax Internet Kilianów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kilianów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kilianów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kilianów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

światłowód Kilianów

Airmax Światłowód Kilianów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kilianów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Kilianów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), zawrotnych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawa przewodu często zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kilianów, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Kilianów
image/svg+xml
internet Kilianów

Airmax Internet Kilianów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie