Airmax Internet Pietraszyn zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Pietraszyn - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pietraszyn i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pietraszyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat raciborski.

światłowód Pietraszyn

Airmax Światłowód Pietraszyn bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pietraszyn.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Pietraszyn. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści w formie: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pietraszyn, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Pietraszyn
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie