Airmax Internet Pierwoszów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Pierwoszów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pierwoszów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pierwoszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat trzebnicki.

światłowód Pierwoszów

Airmax Światłowód Pierwoszów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pierwoszów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Pierwoszów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla może trwać sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pierwoszów, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Pierwoszów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie