Airmax Internet Lubartów - Zapewniona Szybkość Sieci dla Twojego Mieszkania, Biura i Przedsiębiorstwa

Internet Lubartów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lubartów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lubartów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat żagański.

światłowód Lubartów

Airmax Światłowód Lubartów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lubartów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Lubartów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), niesamowitej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lubartów, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Lubartów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie