Airmax Internet Brzezie - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Brzezie - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Brzezie i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Brzezie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat opolski.

światłowód Brzezie

Airmax Światłowód Brzezie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Brzezie.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Brzezie. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych profitów w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Brzezie, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Brzezie
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie