Airmax Internet Wrocław (Żerniki): Wybierz ultraszybki internet światłowodowy w Żernikach

Potrzebny Ci jest bardzo szybki i bezawaryjny internet Wrocław (Żerniki) – do domu, mieszkania lub działalności gospodarczej? Duzi dostawcy internetu z Żernik albo kiedyś Cię zawiedli, albo ich bieżące oferty są dalekie od Twoich oczekiwań? Zamień swojego usługodawcę na Airmax i przekonaj się, że najlepszy internet Wrocław (Żerniki) masz w pełnym zasięgu!

Airmax to ogólnopolski dostawca rewolucyjnego internetu – szybkiego, niezawodnego i łatwo skalowalnego, dla klientów prywatnych, klientów biznesowych i urzędów. Zasięgiem sieci Airmax objęte jest na ten moment całe województwo dolnośląskie, w tym miejscowość Wrocław (Żerniki) oraz pobliskie miasteczka i wsie. Bardzo duże doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać internet do dowolnych lokalizacji, również tych trudno dostępnych, do których nie docierają nawet dostawcy internetu z Żernik.

Naszym flagowym produktem jest światłowód bezprzewodowy AirFiber. Jako prawdopodobnie jedyni w Żernikach posiadamy w ofercie światłowodowy internet bezprzewodowy oraz zapewniamy odbiorcom nowoczesne łącze symetryczne. Nasze produkty możemy spersonalizować pod wymagania klienta, dostosowując np. szybkość łącza, wysokość comiesięcznych opłat czy okres umowy. O bezkonkurencyjności naszych usług internetowych możesz przekonać się w trakcie bezpłatnego i niezobowiązującego okresu próbnego.

Jeżeli internet Wrocław (Żerniki), to jedynie z Airmax!

światłowód Wrocław (Żerniki)

Internet AirFiber Wrocław (Żerniki) – technologia światłowodowa, jakiej jeszcze nie było

AirFiber – internet światłowodowy Wrocław (Żerniki) to przełomowe rozwiązanie, trafiające w potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Żadnego limitu danych, błyskawiczne wdrożenie oraz utrzymujące się, rekordowe prędkości łącza bez względu na godzinę, liczbę urządzeń i aurę za oknem, to jedynie początek czekających na Ciebie korzyści. AirFiber sprawdza się zarówno jako światłowód dla biznesu, jak i internet do rozrywki.

Doprowadzamy internet w technologii sprawdzonego światłowodu przewodowego. Wdrażany jest on różnymi technikami: metodą napowietrzną, metodą przepustów podziemnych oraz za pomocą technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber. Właśnie AirFiber – bezprzewodowy światłowód Wrocław (Żerniki), jest naszym flagowym produktem. Prędkość pobierania/wysyłania danych min. 15 Gb nie pozostawia wątpliwości, że AirFiber to obecnie najszybszy internet w Żernikach i z całą pewnością najtańszy światłowód w Żernikach o tak rewelacyjnych możliwościach.

Drugim, ważnym atutem światłowodu AirFiber jest brak okablowania. Nie ma w przypadku AirFiber żadnych nieestetycznie wyglądających i awaryjnych kabelków. Proces podpięcia internetu światłowodowego jest naprawdę łatwy i nie wymaga płacenia za usługi fachowca. Internet AirFiber przez całą dobę działa z maksymalnym potencjałem. Deszcz, wiatr, śnieg czy mechaniczne zniszczenia nie są zagrożeniem dla technologii AirFiber. A trzeba wiedzieć, że naprawianie tradycyjnego światłowodu bywa ekstremalnie trudne i czasochłonne. Dzięki przełomowemu routerowi Airmax Fiber, szybko podepniesz do internetu wszystkie używane sprzęty, nie przejmując się obniżeniem prędkości. Możesz spokojnie podłączyć konsolę, telewizor, notebooka, dekoder oraz komórki wszystkich członków rodziny.

A jeżeli potrzebujesz szybkiego i bezawaryjnego łącza światłowodowego tylko co jakiś czas lub jednorazowo, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie jest internet stacjonarny Wrocław (Żerniki) na kartę, tj. bez umowy.

AirFiber to prawdopodobnie najlepszy światłowód w Żernikach, a być może i w całym kraju...

Światłowód Wrocław (Żerniki) mapa

Przekonaj się, czy Twój budynek znajduje się w zasięgu internetu AirFiber albo od razu do nas napisz/zadzwoń. Chętnie pomożemy Ci znaleźć idealnie pasującą formę dostępu do sieci pod wskazanym adresem. Co więcej możemy krok po kroku przeanalizować oferty rozmaitych operatorów światłowodowych. Wiemy, jakie promocje na internet Wrocław (Żerniki) dostawcy mają w tym momencie!

Światłowód Wrocław (Żerniki)
image/svg+xml

Airmax Wrocław (Żerniki) opinie – dostawca, któremu faktycznie można zaufać

Najlepsi dostawcy internetu Wrocław (Żerniki) to niekoniecznie ci z milionowymi budżetami na reklamę. Tysiące pochlebnych recenzji klientów oraz liczne polecenia na forach internetowych nie pozostawiają wątpliwości, że polski dostawca Airmax należy do grupy liderów w Żernikach. Jeśli nie wierzysz, wpisz w wyszukiwarce słowa: „internet Wrocław (Żerniki) forum” albo ”internet Wrocław (Żerniki) ranking”. Uczestnicy forów chwalą Airmax za niespotykaną na rynku jakość internetu, przejrzyste zasady umowy, niskie ceny oraz wspierającą opiekę techniczną. Regularnie w swoich komentarzach piszecie, że Airmax to najlepszy i najtańszy internet Wrocław (Żerniki) - z najbardziej prokonsumencką obsługą klienta. Dziękujemy i obiecujemy coraz więcej!

Airmax internet domowy Wrocław (Żerniki) możesz kupić od razu w zestawie z kanałami TV! Do wyboru pozostaje szeroką gamę skalowalnych opcji, różniących się liczbą i typem programów oraz dodatkami.

Decydując się na pakiet internet z telewizją, korzystasz z zawrotnie szybkiego i stabilnego internetu symetrycznego oraz otrzymujesz dostęp do bogatej oferty kanałów TV i aplikacji multimedialnych. W prezencie dostajesz również:

 • system multiroom,
 • programy HD i 3D,
 • łatwą w obsłudze nagrywarkę.

Airmax to internet Wi-Fi Wrocław (Żerniki) bez jakichkolwiek limitów. Możesz oglądać filmy, seriale i sport w najlepszej dostępnej rozdzielczości – na dowolnych sprzętach, bez zamulania, niezależnie od adresu, liczby użytkowników czy pogody. Aby wykorzystywać pełne możliwości usługi, warto dobrać u nas nowej generacji modem.

Jeśli chcesz, dostarczymy Ci telefon stacjonarny – z pakietem bezpłatnych rozmów krajowych (wieczorami) oraz zagranicznych (przez całą dobę).

Odezwij się do nas! Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i uruchomimy dla Ciebie bezpłatny, niezobowiązujący, nawet miesięczny okres testowania usługi. Często mamy duże rabaty na pakiety internet + telewizja.

internet Wrocław (Żerniki)

Airmax Internet Wrocław (Żerniki) i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Oferujemy łącze symetryczne w Żernikach. Czy wiesz, co to właściwie znaczy?

Airmax – symetryczny internet Wrocław (Żerniki) zapewnia jednakowo szybkie pobieranie i wysyłanie plików. Ewentualne różnice między tymi wartościami są drobne. Z tego powodu to rekomendowany internet dla instytucji, MSP, firm informatycznych oraz innych, wymagających klientów, którzy nie tylko ściągają, ale także wgrywają duże ilości danych. Bezawaryjne i ultraszybkie łącze symetryczne Airmax opiera się na infrastrukturze światłowodowej.

Jednak łącze symetryczne to nie wszystko, co dostaniesz. Decydując się na Airmax internet Wrocław (Żerniki) możesz także liczyć na:

 • personalizację rozwiązania w nieograniczonym zakresie,
 • umowę na czas nieokreślony,
 • bieżące aktualizacje rozwiązania,
 • korzystne dla klienta zasady wypowiedzenia umowy,
 • publiczne adresy IP bez dopłat,
 • wiele innych profitów – warto zapytać o nie zespół sprzedażowy Airmax!

Airmax to internet Wi-Fi Wrocław (Żerniki) bez jakichkolwiek limitów. Możesz oglądać filmy, seriale i sport w najlepszej dostępnej rozdzielczości – na dowolnych sprzętach, bez zamulania, niezależnie od adresu, liczby użytkowników czy pogody. Aby wykorzystywać pełne możliwości usługi, warto dobrać u nas nowej generacji modem.

Jeśli chcesz, dostarczymy Ci telefon stacjonarny – z pakietem bezpłatnych rozmów krajowych (wieczorami) oraz zagranicznych (przez całą dobę).

Odezwij się do nas! Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i uruchomimy dla Ciebie bezpłatny, niezobowiązujący, nawet miesięczny okres testowania usługi. Często mamy duże rabaty na pakiety internet + telewizja.

Airmax – top internet do gier Wrocław (Żerniki)

Jesteś gamerem z Żernik lub okolic? Wypróbuj Airmax Wrocław (Żerniki) - idealny internet dla zawodowych gamerów, zwłaszcza uczestników gier online multiplayer. Żaden inny internet radiowy w Żernikach nie zapewnia gamerom tak rewolucyjnych osiągów i podobnej niezawodności. Masz gwarancję, że Twój internet spełnia wysokie wymagania dowolnych gier i że inni lokatorzy nie spowolnią łącza. Ryzyko zerwania połączenia w trakcie przełomowej rozgrywki jest bliskie zera.

Airmax - internet do gier Wrocław (Żerniki) to:

 • niesamowite prędkości pobierania/wysyłania danych, dochodzące do około 1 Gb/s,
 • niski PING, niezależny od liczby osób podłączonych do sieci,
 • bezawaryjne łącze internetowe, całkowicie odporne na deszcze, śniegi i wichury.

Airmax - najlepszy internet dla firm Wrocław (Żerniki)

Prowadzisz firmę w Żernikach? Rzetelność firmy operatorskiej jest dla Ciebie sprawą bezwzględnie najważniejszą? Airmax możesz zaufać! Jesteśmy lokalnym dostawcą z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych z Żernik i okolic. Świetnie znamy potrzeby i wymagania odbiorcy b2b.

Firmom polecamy internet SLA - z umową SLA. Szczegółowe parametry internetu Airmax w wybranej lokalizacji w Żernikach, od pierwszego do ostatniego dnia współpracy, opisuje pisemna umowa. Nie przejmujesz się obniżeniem prędkości łącza ani innymi kłopotami związanymi z działaniem internetu firmowego. Ciągłość procesów nie będzie zagrożona. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od zapisów umownych, możesz cały czas liczyć na niezwłoczne i efektywne wsparcie zdalne personelu technicznego Airmax. Umowa SLA opisuje także czas maksymalnej odpowiedzi na zgłoszoną usterkę.

Airmax internet dla firm Wrocław (Żerniki) to profesjonalna usługa w zestawie z:

 • umową SLA,
 • gwarantowanym pasmem,
 • globalnym adresem IP,
 • opieką serwisową.

Internet Wrocław (Żerniki) – testuj przez 14 dni bez opłat i bez zobowiązań

W Airmax zależy nam na absolutnej satysfakcji klienta, dlatego przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy zachęcamy do skorzystania z nieodpłatnego i niezobowiązującego okresu próbnego. Testujesz interesującą Cię usługę (np. telewizja + internet Wrocław (Żerniki)) w swoim miejscu zamieszkania lub w siedzibie firmy zupełnie bezpłatnie przez 14 dni. Po tym okresie decydujesz, czy chcesz zawrzeć umowę, czy chcesz zrezygnować z dalszej współpracy - bez żadnych konsekwencji.

Chcesz nadal korzystać z usługi Airmax, ale wolałbyś uniknąć wiązania się umową z operatorem? Wybierz internet typu prepaid w Żernikach – bez żadnych formalności, z gwarantowaną szybkością sięgającą nawet do 1 Gb/s.

Najtańszy internet Wrocław (Żerniki)? Odkryj cennik internetu Airmax i przekonaj się

Na dole znajdziesz standardowy cennik dla użytkowników z miejscowości Wrocław (Żerniki). Jeżeli posiadasz inne, szczególne oczekiwania wobec internetu, skontaktuj się z nami. Skonfigurujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Airmax internet Wrocław (Żerniki) cennik

Airmax internet Wrocław (Żerniki) – uruchom usługę w zaledwie 1 dzień

Czas na decyzję. Skontaktuj się z nami! Porozmawiamy o Twoich wymaganiach komunikacyjnych i preferowanych formach rozrywki on-line, a następnie stworzymy ofertę wyłącznie dla Ciebie. Sprzęt na start przyjdzie do Ciebie kurierem w około 24h od potwierdzenia zamówienia. Airmax Internet łatwo podłączysz sam.

Zamów najszybszy internet w Żernikach w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie