Airmax Internet Stramnice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Stramnice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Stramnice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Stramnice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat średzki.

światłowód Stramnice

Airmax Światłowód Stramnice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Stramnice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Stramnice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe wartości w formie: braku kabli (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu często zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Stramnice, szybko można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Stramnice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie