Airmax Internet Kopalina: Zapewniamy ultraszybki internet światłowodowy w Kopalinie

Interesuje Cię naprawdę szybki i bezawaryjny internet Kopalina – do domu, mieszkania lub działalności gospodarczej? Najwięksi dostawcy internetu z Kopaliny albo w przeszłości Cię rozczarowali, albo ich bieżące propozycje nie pasują do Twoich oczekiwań? Zmień dotychczasowego usługodawcę na Airmax i przekonaj się, że najlepszy internet Kopalina masz w pełnym zasięgu!

Airmax to ogólnopolski dostawca innowacyjnego internetu – szybkiego, niezawodnego i łatwo skalowalnego, dla domu, firm oraz urzędów. Zasięgiem sieci Airmax objęte jest w tym momencie całe woj. dolnośląskie, w tym miejscowość Kopalina oraz sąsiadujące z Kopaliną miasteczka i tereny wiejskie. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam dostarczać usługę do różnorodnych lokalizacji, także tych trudnych pod względem zasięgu, do których nie mają dostępu nawet dostawcy internetu z Kopaliny.

Naszym głównym rozwiązaniem jest światłowód bezprzewodowy AirFiber. Jako nieliczni w Kopalinie posiadamy w ofercie światłowodowy internet bezprzewodowy i dostarczamy odbiorcom komfortowe łącze symetryczne. Parametry jesteśmy w stanie zindywidualizować zgodnie z potrzebami użytkownika, zmieniając m.in. prędkość łącza, koszt comiesięcznych opłat czy okres trwania umowy. O pionierskości naszych usług internetowych każdy klient może przekonać się podczas darmowego i niezobowiązującego okresu testowego.

Jeśli internet Kopalina, to jedynie od Airmax!

światłowód Kopalina

Internet AirFiber Kopalina – technologia światłowodowa, jakiej jeszcze nie znałeś

AirFiber – internet światłowodowy Kopalina to innowacyjne rozwiązanie, odpowiadające oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Żadnego limitu danych, ekspresowe uruchomienie oraz utrzymujące się, niewiarygodnie wysokie prędkości łącza bez względu na porę dnia, ilość użytkowników i pogodę, to zaledwie garstka czekających Cię korzyści. AirFiber sprawdzi się zarówno jako światłowód dla biznesu, jak i internet do użytku domowego.

Dostarczamy internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego. Układany jest on rozmaitymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber. To właśnie AirFiber – bezprzewodowy światłowód Kopalina, jest naszym sztandarowym rozwiązaniem. Prędkość rzędu 15 Gb nie pozostawia wątpliwości, że AirFiber to na ten moment najszybszy internet w Kopalinie i bez wątpienia najtańszy światłowód w Kopalinie o tak rewelacyjnych parametrach.

Kolejnym, kluczowym atutem internetu AirFiber jest brak przewodów. Nie znajdziesz w przypadku AirFiber żadnych nieestetycznych i często psujących się kabelków. Proces instalacji rozwiązania jest banalnie prosty i nie wymaga wzywania firmy montażowej. Światłowód AirFiber 24h/7 działa z pełnym potencjałem. Intensywne opady czy fizyczne uszkodzenia nie stanowią zagrożenia dla infrastruktury AirFiber. A warto wiedzieć, że naprawianie tradycyjnego światłowodu bywa bardzo trudne i długie. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber, bez problemu podłączysz do sieci wszystkie posiadane urządzenia, nie martwiąc się spadkiem parametrów. Możesz bez obaw podpiąć PlayStation, smart TV, notebooka, dekoder oraz komórki wszystkich domowników.

A jeśli potrzebujesz zawrotnie szybkiego i bezawaryjnego światłowodu jedynie cyklicznie lub jednorazowo, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie jest internet stacjonarny Kopalina w systemie prepaid, czyli bez umowy.

AirFiber to prawdopodobnie najlepszy światłowód w Kopalinie, a może i w całej Polsce...

Światłowód Kopalina mapa

Zobacz, czy Twój budynek jest w zasięgu usługi AirFiber lub od razu do nas napisz/zadzwoń. Doradcy Airmax pomogą Ci wybrać perfekcyjnie dopasowaną formę dostępu do internetu pod wskazanym adresem. Dodatkowo możemy krok po kroku porównać propozycje różnych operatorów światłowodowych. Wiemy, jakie promocje na internet Kopalina dostawcy oferują właśnie teraz!

Światłowód Kopalina
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie