Airmax Internet Plac Grunwaldzki dzielnica Wrocławia: ultra-szybki dostawca sieci domowej, biurowej i firmowej na terenie województwa dolnośląskiego.

Internet Plac Grunwaldzki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął wrocławską dzielnicę Plac Grunwaldzki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko wrocławską dzielnicę Plac Grunwaldzki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Plac Grunwaldzki

Airmax Światłowód Plac Grunwaldzki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Plac Grunwaldzki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego we wrocławskiej dzielnicy Plac Grunwaldzki. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wartość dodaną w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Plac Grunwaldzki, z łatwością podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Plac Grunwaldzki
image/svg+xml
internet Plac Grunwaldzki

Airmax Internet Plac Grunwaldzki i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie