Airmax Internet Zawadzkie - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Zawadzkie - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zawadzkie i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zawadzkie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat strzelecki.

światłowód Zawadzkie

Airmax Światłowód Zawadzkie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zawadzkie.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Zawadzkie. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe wartości w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zawadzkie, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Zawadzkie
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie