Airmax Internet Kostomłoty: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kostomłoty - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kostomłoty i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kostomłoty, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat średzki.

światłowód Kostomłoty

Airmax Światłowód Kostomłoty bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kostomłoty.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Kostomłoty. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe zalety pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może trwać wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kostomłoty, z łatwością można podłączyć do Internetu dużą ilość sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Kostomłoty
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie