Airmax Internet Pieczyska: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Pieczyska - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pieczyska i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pieczyska, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieruszowski.

światłowód Pieczyska

Airmax Światłowód Pieczyska bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pieczyska.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Pieczyska. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe wartości w postaci: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku technologii tej plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pieczyska, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Pieczyska
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie